reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

LG

LG’den buzdolaplarını yenilemek isteyenlere cazip fırsat

LG Electronics, buzdolaplarını yenilemek isteyenler için kaçırılmayacak bir kampanya daha başlattı. Kampanya kapsamında eski buzdolabını getirenlere, LG InstaView Door-in-Door buzdolabı 1000 TL indirimle sunulurken, Arzum Kahve Makinesi de hediye edilecek.

LG buzdolaplarını yenilemek isteyenler için çok avantajlı bir değişim kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında markası, modeli ne olursa olsun eski buzdolaplarını getirenler, LG GR-X24FTKHL.ASBPLTK veya GC-Q247CSBV.ANSPLTK model InstaView Door-in-Door buzdolabını 1000 TL indirimle alabilecek. Kampanyaya katılanlara ayrıca bu indirime ek olarak Arzum Kahve Makinesi de hediye edilecek.

23 Temmuz – 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Kayseri, Konya, Samsun ve Mersin illerindeki LG Premium Shop, Teknosa ve MediaMarkt mağazalarında geçerli olacak. Diğer illerde indirim ve kahve makinesi hediyesi eski ürün teslim alınmadan yapılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların satın aldığı buzdolabının kurulumunu LG yetkili servisine yaptırdıktan sonra 31 Ağustos Cuma gününe kadar www.lgileinstaview.com adresindeki online formu doldurması, forma buzdolabı faturası ve servis belgesinin fotoğraflarını yüklemesi yeterli olacak.

İlginizi çekebilir

LG V30+ tanıtım videosu