reklamı kapat

POPÜLER

iPhone X’e “şeffaflık katan” duvar kağıtları

Piyasaya sunulan her telefonla birlikte bu cihazların şeffaf versiyonlarını hazırlayan videolar gün yüzüne çıkıyor. Fakat bu videolarda kullanılan telefonlar pek çok zorlu işleme maruz kalıyor. Üstelik işlem hem su geçirmezliği ortadan kaldırıyor hem de cihazı garanti kapsamından çıkartıyor. iFixit’in duvar kağıtları ise zahmetsiz bir şeffaflık sunuyor.

Kısaca özetlemek gerekirse iFixit piyasaya sürülen elektronik cihazların içini açıyor. Ardından bu süreci detaylı bir şekilde ele alarak cihazların ne kadar kolay tamir edilebildiklerini değerlendiriyor. Bu sayede telefonların iç yapısı hakkında fikir sahibi olabiliyoruz. Tahmin edebileceğiniz üzere iFixit yakında satışa sunulan iPhone X’e de el attı. Bu vesileyle telefonun iç yüzeyinin yüksek kaliteli fotoğrafları çekildi ve isteyenlerin kullanabilmesi için duvar kağıdı olarak paylaşıldı.

Farklı bir duvar kağıdı

Normalde duvar kağıdı denildiğinde aklımıza çok daha güzel alternatifler geliyor. Fakat iFixit’in bu çalışması şeffaf bir telefona sahip olmak isteyenlerin işini kolaylaştırıyor. Videolarda da gördüğümüz üzere telefonların içini almak, arka yüzeyi tamamen şeffaf hale getirmek hiç de kolay değil. Üstelik kimse yüksek ücretler ödediği cihazını riske atmak istemiyor. Tüm bunları göz önünde bulundurunca iFixit’in iPhone X’e şeffaflık katan duvar kağıtları çok daha dikkat çekici hale geliyor. Bahsettiğimiz yüksek çözünürlüklü duvar kağıtlarına buradan erişebilirsiniz.