reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Watch Color 2

CIVI yanında şık görünümlü Xiaomi Watch Color 2 akıllı saat tanıtıldı

Xiaomi bugün ürün gamına bir akıllı saat modeli daha eklediğini duyurdu. Müjdesi gelen Xiaomi Watch Color 2 bugün resmen lanse edildi.

Advertisement

Yukarıda görebileceğiniz tasarımı daha önce gözler önüne serilen Xiaomi Watch Color 2 akıllı saat, pazarın en tazesi olarak masaya büyük yenilikler getirmiyor. Ancak model fiyat-performans konusunda öne çıkıyor.

Yuvarlak bir gövde yapısına ve iki farklı gövde rengine sahip olan akıllı saat, bünyesinde 1.43 inç boyutunda bir AMOLED ekran barındırıyor. Bu ekranda 326 ppi ve 60 Hz değerleri karşımıza çıkıyor.

470 mAh pil üzerine kurulan Watch Color 2, bununla normal kullanımda 12 gün, GPS sürekli aktifken ise 30 saatlik pil ömrü getiriyor. 117 spor modunu otomatik olarak tanıyan akıllı saat, elbette su geçirmiyor ve GPS yanında NFC donanımını da taşıyor.

Birçok farklı saat arayüzü ile gelen Watch Color 2 akıllı saat, 37 gramlık ağırlığıyla hafif seçenekler arasına giriş yapıyor ve nabız yanında kandaki oksijen yoğunluğuna da bakabiliyor. Akıllı saatte aynı zamanda kadınlara özel sağlık imkanları ve uyku takip özelliği de aktif olarak yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Watch Color 2 akıllı saat Türkiye pazarını es geçmeyecektir

Tüm detaylarına yukarıda yer verdiğimiz Xiaomi’nin CIVI akıllı telefon modeli ile beraber lanse edilen Watch Color 2 akıllı saatin Çin merkezli satış fiyatı 150 dolar seviyesinde yer alıyor. Yukarıda da dediğimiz gibi bu ürün ileride Türkiye’de de satılacaktır.

İlginizi Çekebilir

Google’ın Türkiye’de de açık olan deprem algılama sistemi