reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi Wireless Earbuds Basic 2 Basic

Bütçe dostu Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic’in fiyatı düştü

Xiaomi’nin giriş seviyesine konumlandırdığı Xiaomi Wireless Earbuds Basic 2 Basic için bir kampanya var.

Uygun fiyatıyla göze çarpan model yapılan yeni bir indirimle 310 TL‘ye satılıyor. Kulaklığın daha önceden fiyatı kurların artması sebebiyle 419 TL‘ye kadar çıkmıştı. Kulaklık bu yılın yaz aylarında 180 TL’ye satın alındığını da belirtmekte yarar var.

Tam dolu pille 4 saate kadar kullanım olanağı sağlayan model şarj kutuyusla birlikte 12 saatlik bir pil ömrü vadediyor. Kulaklık kullanıcıların müzikleri ve aramaları tek tuşla kontrol etmesine imkan tanıyor. Kulaklığa iki kez basarak sesli asistan etkinleştirilebiliyor. Kullanıcılar istedikleri zaman navigasyona da hızlı bir şekilde ulaşıyor. Tek kulaklık ve çift kulaklık arasında sorunsuz bir geçiş yapabilen modelde ikinci kulaklık takıldığında stereo ses deneyimi elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic hangi Bluetooth bağlantı noktasına destek veriyor?

Mobil cihazlarla Bluetooth 5.0 üzerinden iletişim kurabilen cihazda 7.2 mm’lik sürücüler bulunuyor. DSP akıllı çevre gürültü azaltma özelliğine de destek veren kulaklık 4,1 gram ağırlığı sayesinde konforlu bir müzik deneyimine imkan tanıyor. Ufak, orta ve büyük olmak üzere üç farklı silikon uçu takılabilen Xiaomi Earbuds Basic 2’nin şarj kutusu 300 mAh, her bir kulaklıkta ise 43 mAh pil yer alıyor.

xiaomi

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept