reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, A101’e geliyor

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, A101 mağazalarına geliyor. 26 Kasım Perşembe günü geçerli olacak kampanya kapsamında kulaklık 139 TL‘den satışa sunulacak.

Earbuds Basic 2, tek kulak ve çift kulaklık arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabiliyor. İkinci kulaklık takıldığında stereo ses deneyimi elde edilebiliyor. Mobil cihazlarla Bluetooth 5.0 üzerinden iletişim kurabilen cihazda 7.2 mm’lik sürücüler bulunuyor. DSP akıllı çevre gürültü azaltma özelliğine de destek veren kulaklık 4,1 gram ağırlığı sayesinde konforlu bir müzik deneyimine imkan tanıyor.  Ufak, orta ve büyük olmak üzere üç farklı silikon uçu takılabilen Xiaomi Earbuds Basic 2’nin şarj kutusu 300 mAh, her bir kulaklıkta ise 43 mAh pil yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık arayanlara: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Pili tam şarj edildiğinde 4 saate varan kullanım imkanı sunan kulaklıkların şarj kutusu ekstradan 12 saate varan bir deneyim sağlıyor. Kulaklıkta müzikleri ve aramaları tek tuşla kontrol etmek mümkün. Kulaklığa iki kez basarak sesli asistan etkinleştirilebiliyor. Kullanıcılar istedikleri zaman navigasyona da hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Uygun fiyata tamamen kablosuz kulaklık satın almayı düşünenler için A101’in kampanyası ilgi çekeceğe benziyor.

İlginizi Çekebilir

Çok güçlü yeni amiral gemisi iPhone 12 Pro ile tanışın