reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Earbuds

Bütçe dostu Xiaomi Earbuds, A101’e geliyor

A101, Samsung imzalı televizyon haricinde Xiaomi Earbuds kablosuz kulaklığı da mağazalarında satışa sunmaya hazırlanıyor.

5 Kasım‘da geçerli olacak kampanya kapsamında Earbuds, A101’e geliyor. Uygun fiyatıyla dikkat çeken Xiaomi Earbuds, 129 TL‘den satışa sunulacak. Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisine destek veren kablosuz kulaklık, IPX4 serfikası sayesinde su sıçramalarına karşı dayanıklı. Xiaomi Earbuds’ın şarj kutusu 300 mAh, kulaklık pil kapasitesi ise 43 mAh sunuyor. Pili tam şarj edildiğinde 12 saate varan pil ömrü sunan kulaklık, şarj haznesi dışındayken 4 saate varan bir müzik deneyimi vadediyor. Şarj kutusu ise 90 dakikadan yüzde 100 şarj edilebiliyor. Earbuds gecikmeyi düşüren bir oyun modu da taşıyor. Oyun modu gecikmeyi 122 ms’ye düşürebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygun fiyata kablosuz kulaklık arayanlar için Xiaomi Earbuds geliyor

Xiaomi Earbuds kullanıcıların telefon görüşmeleri yapmaya da imkan tanıyor. Kulaklıkta DSP isimli bir gürültü azaltma özelliği de mevcut. iOS ve Android’li cihazlara destek veren kulaklık, sesli kontrol desteği için sesli asistan özelliği de bulunuyor. Kulaklık sunduğu özelliklerle genel kullanıma hitap ediyor. Üst düzey ses performansı beklemeyen kullanıcılar için kulaklık iyi bir seçenek gibi görünüyor. Şu sıralar bir tamamen kablosuz kulaklık satın almayı düşünüyorsanız A101’deki kampanyaya göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni nesildeki ikinci oyun konsolu