reklamı kapat

POPÜLER

Acer Nitro

Acer’dan RTX 30 GPU’lu Predator ve Nitro modellerine performans takviyesi

Acer yeni bir güncelleme ile NVIDIA RTX 30-Serisi GPU’ya sahip Predator ve Nitro modellerinde MGP’yi (Maksimum Grafik Gücü) yükselttiğini duyurdu.

Güncelleme ile kullanıcılar çok daha iyi bir grafik performansı elde edebiliyor. Güncelleme tüm uyumlu cihazlara kolayca yüklenebildiğinden, birçok cihaz bu güncelleme ile ekran kartından çok daha yüksek performans alabiliyor. BIOS ve vBIOS güncellemesi, uyumlu Predator cihazları için 30 Watt’a kadar ve uyumlu Nitro ürünleri için 15 Watt’a kadar daha yüksek MGP sağlayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer EMEA Başkan Yardımcısı Grigory Nizovsky, “Oyun donanımı konusundaki iddiamız, mümkün olan en iyi CPU ve GPU performansının yanı sıra, boyutlar ve dayanıklılık arasında mümkün olan en iyi dengeyi sunmak. İnovasyona yönelik sürekli yaklaşımımız hem yeni hem de ellerindeki cihaza BIOS güncellemesi yapacak müşterilerimize artan grafik performansının faydalarını sunmamızı sağlıyor” dedi.

Acer yüksek grafik performansıyla oyun deneyimini geliştiriyor

En yeni modelleri satın alan kullanıcılar yüksek grafik performansından otomatik olarak faydalanabilecek. Var olan modellerde ise, güncellemeler Acer servis web sitesi üzerinden indirilerek MGP’yi artırmak üzere etkinleştirilebilecek. Acer Nitro ve Predator modelleri Türkiye’de halihazırda pek çok mağaza ve online kanalda satışta.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın