reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Airdots S
Xiaomi Redmi Airdots S

Uygun fiyatlı Xiaomi Redmi Airdots S için 220 TL’lik indirim fırsatı

Tamamen kablosuz bir deneyim sunan Xiaomi Redmi Airdots S modelinin fiyatında indirime gidildi.

Yaklaşık 400 TL’lik fiyat etiketine sahip olan model şu anda 180 TL’ye satın alınabiliyor. Kulak içi bir formla karşımıza çıkan model kararlı bir bağlantı için Bluetooth 5.0 teknolojisinden yararlanıyor.

Bu sayede mobil cihazlarla iletişim kurabilen kulaklıkta 7,2 mm sürücüler kullanılıyor. Pili tam olarak şarj edildiğinde 4 saate kadar kullanılabilen Redmi Airdots S’te şarj kutusuyla birlikte pil ömrü 12 saate kadar çıkıyor. Yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi için kullanılabilen Redmi AirDots S, bağlı cihazlar üzerinden Google Assistan, Siri ve XiaoAI etkileşimi de sunuyor. Kulaklıklar üstünden hızlı kontrol desteği de sunan ürün, B Bağlı olduğu cihaz ile 10 metre mesafeden rahatlıkla iletişim kurabilen cihaz, 1,5 saatte şarj edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Airdots S uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışabilen kulaklıkta bir tuş yer alıyor. Bu tuş sayesinde gelen aramalar cevaplanabiliyor, medyalar oynatılabiliyor. Çok fonksiyonlu tuş yardımıyla ses dosyalarını da rahatlıkla yönetmek mümkün. Şu sıralar uygun fiyatlı bir kablosuz kulaklık satın almayı düşünenler için Xiaomi Redmi Airdots S’e göz atabilirsiniz.
xiaomi

İlginizi Çekebilir

Pazarın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın