reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Airdots S

Bütçe dostu Xiaomi Redmi Airdots S için 120 TL’lik indirim fırsatı

Piyasadaki uygun fiyatlı kablosuz kulaklık modellerinden olan Xiaomi Redmi Airdots S modelinin fiyatı geriledi. Piyasaya çıktığında satış fiyatı 229 TL olan kulaklık şu anda yapılan bir indirimle 109 TL‘ye satın alınabiliyor. 109 TL‘lik fiyat gerçekten de dikkat çekici görünüyor.

İlk modelin başarısını sürdüren yeni model kulak içi bir forma sahip. AirDots S, kararlı bir bağlantı vadediyor. 7.2 mm sürücüleri bulunan kulaklıkta, açıklandığı kadarıyla yaklaşık olarak 4 saatlik bir kullanım süresi sunuyor. Bu süre şarj kutusuyla beraber 12 saat seviyesine kadar çıkabiliyor. Yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi için kullanılabilen Redmi AirDots S, bağlı cihazlar üzerinden Google Assistan, Siri ve XiaoAI etkileşimi de sunuyor. Kulaklıklar üstünden hızlı kontrol desteği de sunan ürün, Bluetooth 5.0 bağlantı desteğiyle mobil cihazlarla iletişim kurabiliyor. Bağlı olduğu cihaz ile 10 metre mesafeden rahatlıkla iletişim kurabilen cihaz, 1,5 saatte şarj edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Airdots S hangi cihazlara destek veriyor?

iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışabilen kulaklıkta bir tuş yer alıyor. Bu tuş sayesinde gelen aramalar cevaplanabiliyor, medyalar oynatılabiliyor. Çok fonksiyonlu tuş yardımıyla ses dosyalarını da rahatlıkla yönetmek mümkün. Şu sıralar uygun fiyatlı bir kablosuz kulaklık satın almayı düşünenler için Xiaomi Redmi Airdots S cazip görünüyor.
Xiaomi

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin Türkiye’ye getirdiği en yeni modeli parçalarına ayrıldı