reklamı kapat

POPÜLER

Redmi AirDots S kablosuz kulaklık

Redmi AirDots S kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte çok uygun fiyatı

Xiaomi alt markası Redmi, bugün sürpriz bir duyuru yaptı ürün gamına Redmi AirDots S isimli yeni bir kablosuz kulaklık modeli ekledi.

Türkiye’de çok ama çok ciddi satış rakamlarına ulaşan Redmi AirDots, kısa süre önce yerini Redmi AirDots 2 olarak gelmesi beklenen ancak gelmeyen yeni Redmi AirDots S modeline bıraktı. Firmanın tasarım konusunda aynı çizgiyi devam ettirdiği Bluetooth 5.0 kulaklık modeli, bu açıdan şık görünüyor ve şarj özellikli hazne ile geliyor. Kulak içi formundaki iki kulaklığının da artık cihazlara ayrı olarak bağlandığı aktarılan AirDots S, buna ek olarak daha sağlam / kararlı bir bağlantı sunuyor. 7.2 mm sürücüleri bulunan ürün, açıklandığı kadarıyla yaklaşık olarak 4 saatlik bir kullamı süresi sunuyor. Bu süre hazne ile beraber 12 saat seviyesine kadar çıkarılabiliyor. Yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi için kullanılabilen Redmi AirDots S, bağlı cihazlar üzerinden Google Assistant, Siri ve XiaoAI etkileşimi de sunuyor. Kulaklıklar üstünden hızlı kontrol desteği de sunan ürün, 13 euro gibi oldukça düşük bir fiyat etiketi sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi AirDots kablosuz kulaklık neler sunuyordu?

Akıllı telefonlarla Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kuran ürün, kulaklıkları şarj eden bir hazne ile geliyordu. Kulak içi formunda tasarlanan Redmi AirDots kablosuz kulaklık, taşıma haznesinde 300 mAh kapasitesinde bir pil taşıyor. Kulaklıklarda ise 40 mAh pil yer alıyor. Bu kombinasyon ile 12 saate yakında bir kullanım süresi elde edilebiliyor. Telefon görüşmesi için kullanılabilen ve Xiaomi dijital asistan Xiao’ya erişim sağlayabilen kulaklık, 7.2 mm dinamik sürücüler üzerine kuruluyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin Türkiye’ye getirdiği en yeni modeli parçalarına ayrıldı