reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Airdots

Uygun fiyatlı Xiaomi kablosuz kulaklık BİM’e geliyor

Uygun fiyata teknolojik ürünleri kullanıcıların beğenisine sunan BİM, bu kez kablosuz kulaklık satın almayı düşünen kullanıcıları hedef alıyor.  Xiaomi Redmi Airdots kulaklık satın almayı düşünenlere güzel bir haberimiz var.

Piyasada 139 TL‘ye satılan Xiaomi Redmi Airdots, daha uygun fiyattan BİM mağazalarına geliyor. Aktarılan bilgiye göre Xiaomi imzalı kablosuz kulaklık 6 Mart tarihinden itibaren BİM mağazalarında olacak. BİM mağazalarında 119 TL‘den satışa sunulacak kulaklık, Bluetooth 5.0 bağlantı noktasına sahip. iOS ve Android‘li cihazlarla uyumlu olan kulaklık Bluetooth sayesinde mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabiliyor.

Frekans tepki aralığı 20-20kHz olan kulaklık, iki kanallı bir kulaklık olarak göze çarpıyor. Şarj kutusunda 300 mAh, her bir kulaklık parçasında 40 mAh pili bünyesinde barındıran Redmi Airdots, maksimum 2 saatte şarj oluyor. 1,5 saatte şarj edilebilen kulaklığın şarj kutusu ise yaklaşık 2 saatte şarj edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Airdots sunduğu pil ömrü?

4 saate varan müzik deneyimi vadeden kulaklıkta 7,2 mm hareketli bobin sürücüsü yer alıyor. DSP akıllı çevre gürültü azaltma özelliğine de destek veren Redmi Airdots, IPX4 sertifikası sayesinde su sıçramalarına karşı dayanıklı. Yalnız altını çizmekte yarar var. Kulaklığın şarj kutusu su sıçramalarına karşı dayanıklı değil. Redmi Airdots Tws, microUSB bağlantısı üzerinden şarj edilebiliyor. BİM mağazalarına gelen kulaklığın 2 yıl garanti süresinin olduğunu söyleyelim.

İlginizi Çekebilir

WhatsApp için sonunda gelen harika güncelleme