reklamı kapat

POPÜLER

APEC APM2

36 km menzil sunan APEC APM2 üç tekerlekli elektrikli moped [14 Mart 2024]

APEC APM2 üç tekerlekli elektrikli moped için yeni A101 fırsatından söz etmek istiyoruz. Önümüzdek, hafta yeniden A101’de satışa çıkacak araç iki kişilik oturma kapasitesine sahip.

APEC APM2, A101’in hem online sayfası hem de mağazaları üzerinden satın alınabiliyor. Volta tarafından Türkiye’de üretilen model şehir içi kullanım için uygun bir moped olarak karşımıza çıkıyor. Tam dolu pille 36 kilometrelik bir menzil sunan APEC APM2 modelinde menzil değeri, yol ve kullanım koşullarına göre değişiklik gösteriyor. Moped yaklaşık olarak 8 saatte şarj edilebiliyor. Motor gücü 1.000 watt olan mopedde VRLA jel batarya kullanılıyor. Moped’in ön tarafında alışveriş poşetlerinin taşınabilmesi için bir sepet yer alıyor. Bu sepetin taşıma kapasitesi 10 kilogram. Dijital hız göstergesini de bünyesinde barındıran moped dönüş kabileyetini artıran diferansiyel sistemiyle birlikte geliyor. Ön ve arka tarafında kampana tipi frenin kullanıldığı araçta 20 litre kapalı bagaj kapasitesine de sahip. İki kişilik oturma kapasitesi sunan araçta geniş ve konforlu koltuklar bulunuyor. Direksiyon kilidinin de yer aldığı moped B sınıfı veya herhangi bir ehliyet sınıfı ile kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

APEC APM2 elektrikli moped aracın A101’deki fiyatı ne kadar?

2 yıl garanti süresine sahip olan aracın azami taşıma kapasitesi ise 160 kilogram. Elektrikli moped A101’in mağazalarında ve A101 ekstra’da satışa sunulacak. Aracın fiyatı ise 34.990 TL olacak.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın