reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 10

Dolby Atmos ve ANC destekli Jabra Elite 10 için indirim fırsatı [Mart 2024]

Jabra Elite ailesinin en iddialı üyesi olan Jabra Elite 10 modelinin fiyatı geriledi. Önümüzdeki günlerde detaylı incelemesini paylaşacağımız kulaklık hem ANC hem de yüksek ses performansıyla öne çıkıyor.

Jabra’nın bugüne kadar piyasaya sürdüğü en konforlu kablosuz kulaklık olma özelliğini taşıyan cihaz iş ve günlük hayata yönelik geliştirilmiş bir kulaklık olarak karşımıza çıkıyor. Dolby Atmos özelliğiyle uzamsal ses desteği sunan kulaklık bu sayede sese yeni boyut kazandırıyor.  İki kat performansa sahip Jabra Advanced Active Noise Cancellation özelliğine destek veren kulaklık arka plandaki gürültüleri engelleyebiliyor. Bu özellik etraftaki seslere de otomatik olarak uyum sağlıyor. Kablosuz kulaklıkta bununla birlikte toplamda 6 adet mikrofon yer alıyor. Bu mikrofonlar sayesinde iyi bir görüşme deneyimi de sunan kulaklıkta gürültü azaltan algoritmalar otomatik olarak açılıyor.  Kulaklıklar tam dolu pille 6 saate varan pil ömrü vadediyor. Şarj kutusuyla bu süre 27 saate kadar (ANC açıkkne) çıkıyor.  Aktif gürültü engelleme özelliği kapatıldığında kulaklığın pili 36 saate kadar dayanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 10 kablosuz kulaklığın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Fast Pair özelliği sayesinde Android’li  mobil cihazlara hızlı bir şekilde bağlantı kurabilen kulaklık farklı renk seçeneklerine sahip. Piyasada daha yüksek fiyata satılan kablosuz kulaklık bir satış kanalında şu anda 6.649 TL‘ye temin edilebiliyor.
Jabra

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER