reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 10

36 saat pil ömrü sunan Jabra Elite 10 kablosuz kulaklık için yeni fiyat avantajı [Mayıs 2024]

Jabra Elite ailesinin en iddialı üyesi Jabra Elite 10 kablosuz kulaklık için yeni bir kampanya yapıldı. Kablosuz kulaklık hem ANC hem de yüksek ses performansıyla göze çarpıyor.

Jabra’nın bugüne kadar piyasaya sürdüğü en konforlu kablosuz kulaklık olma özelliğini taşıyan cihaz iş ve günlük hayata yönelik geliştirilmiş bir kulaklık olarak karşımıza çıkıyor. Dolby Atmos özelliğiyle uzamsal ses desteği sunan kulaklık bu sayede sese yeni boyut kazandırıyor. İki kat performansa sahip Jabra Advanced Active Noise Cancellation özelliğine destek veren kulaklık arka plandaki gürültüleri engelleyebiliyor. Bu özellik etraftaki seslere de otomatik olarak uyum sağlıyor. Kablosuz kulaklıkta bununla birlikte toplamda 6 adet mikrofon yer alıyor. Bu mikrofonlar sayesinde iyi bir görüşme deneyimi de sunan kulaklıkta gürültü azaltan algoritmalar otomatik olarak açılıyor. Kulaklıklar tam dolu pille 6 saate varan pil ömrü vadediyor. Şarj kutusuyla bu süre 27 saate kadar (ANC açıkken) çıkıyor. Aktif gürültü engelleme özelliği kapatıldığında kulaklığın pili 36 saate kadar dayanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 10, Android’li cihazlarla hızlı şekilde eşleşebiliyor

Fast Pair özelliği sayesinde Android’li mobil cihazlara hızlı bir şekilde bağlantı kurabilen kulaklık farklı renk seçeneklerine sahip. Piyasada daha yüksek fiyata satılan kablosuz kulaklık bir satış kanalında şu anda 5.999 TL‘ye temin edilebiliyor. Kablosuz kulaklık kredi kartlarıyla ayda 811 TL taksitle de satılıyor.

Jabra

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın