reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 10

Dolby Atmos’lu Jabra Elite 10 kablosuz kulaklık için yeni avantajlı fiyat [Nisan 2024]

Önümüzdeki günlerde incelemesini paylaşacağımız Jabra Elite 10 kablosuz kulaklık için indirim fırsatı geldi. Cihaz ANC ve yüksek ses performansıyla dikkatleri üstüne çekiyor.

Dolby Atmos özelliğiyle uzamsal ses desteği sunan Jabra Elite 10 bu sayede sese yeni boyut kazandırıyor.   Jabra’nın bugüne kadar piyasaya sürdüğü en konforlu kablosuz kulaklık olma özelliğini taşıyan cihaz iki kat performansa sahip Jabra Advanced Active Noise Cancellation özelliğine destek veriyor. Kulaklık bu sayede  arka plandaki gürültüleri engelleyebiliyor. Bu özellik etraftaki seslere de otomatik olarak uyum sağlıyor. Kablosuz kulaklıkta bununla birlikte toplamda 6 adet mikrofon yer alıyor. Bu mikrofonlar sayesinde iyi bir görüşme deneyimi de sunan kulaklıkta gürültü azaltan algoritmalar otomatik olarak açılıyor.  Kulaklıklar tam dolu pille 6 saate varan pil ömrü vadediyor. Şarj kutusuyla bu süre 27 saate kadar (ANC açıkkne) çıkıyor.  Aktif gürültü engelleme özelliği kapatıldığında kulaklığın pili 36 saate kadar dayanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyat/performans odaklı kablosuz kulaklık: Jabra Elite 10

Fast Pair özelliği sayesinde Android’li  mobil cihazlara hızlı bir şekilde bağlantı kurabilen kulaklık farklı renk seçeneklerine sahip. Piyasada daha yüksek fiyata satılan kablosuz kulaklık bir satış kanalında şu anda 5.499 TL‘ye temin edilebiliyor. Kablosuz kulaklık kredi kartlarıyla taksitli olarak satın alınabiliyor. Kulaklığın titanyum siyah haricinde krem, kako, mat siyah, parlak siyah ve siyah renk seçenekleri de bulunuyor.
Jabra

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın