reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds

A101’den Samsung Galaxy Buds kampanyası

Geçtiğimiz hafta Xiaomi Redmi 8 kampanyasıyla adından söz ettiren A101, bu kez Samsung Galaxy Buds satın almayı düşünenlere güzel bir kampanya sunuyor.

Piyasada 699 TL‘ye satılan Samsung Galaxy Buds kablosuz kulaklık A101’de 499 TL‘ye satılacak. 21 Mayıs perşembe tarihi itibarıyla geçerli olacak kampanya kapsamında kulaklık 200 TL‘lik bir indirimle kullanıcıların beğenisine sunulacak. AKG imzasını taşıyan kablosuz kulaklık adaptif çift mikrofon özelliğiyle geliyor.  Bu özellikte kulaklıkta bulunan bir iç mikrofon ve bir dış mikrofon aracılığıyla ortam sesi algılanabiliyor ve konuşmalar net bir şekilde aktarılıyor.

Bluetooth 5.0 bağlantısına destek veren kulaklıkların pil kapasitesi 58 mAh. Kulaklıkları şarj edebilen özel kılıf ise 252 mAh‘lik güç taşıyor. Tam dolu şarjla 6 saate varan müzik deneyimi sunan kulaklık 15 dakikalık şarjla 1,7 saat kullanım imkanı vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds kablosuz şarja da destek veriyor

Kablosuz da şarj edilebilen kulaklığı Galaxy S20 veya Galaxy S10 modelleriyle  de kablosuz şarj etmek mümkün. Ayrıca kılıfın USB Type C bağlantısı sunduğunu da ekleyelim. Tamamen Galaxy ailesinin bir parçası olan kulaklık hafif ve küçük bir gövdeye sahip. Samsung’un kısa bir süre önce Galaxy Buds Plus modelini de satışa sunduğunu ve bu modelin detaylı incelemesine buradan ulaşabileceğinizi belirtelim.
.

İlginizi çekebilir

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!