reklamı kapat

POPÜLER

2020 Volkswagen Golf

İlk hata gelişmesi; 2020 Volkswagen Golf teslimatları askıya alındı

Üretim süreci Almanya’da devem eden 2020 Volkswagen Golf için ortaya çıkan yazılım hatası teslimatların bir süre ertelenmesine neden olacak.

Geçtiğimiz yılın ekim ayı içerisinde küresel tanıtım etkinliği gerçekleştirilen 2020 Volkswagen Golf, beraberinde sekizinci jenerasyonu da getirdi. İlk adımın ardından süreç içerisinde farklı performans versiyonlarıyla da gündeme gelen yeni nesil için ortaya çıkan son gelişmenin merkezinde ise bir problem var. Resmi ve Alman merkezli kaynaklardan elde ettiği gelişmeleri servis eden Autonews Europe, bazı otomobillerde keşfedilen bir yazılım sorunu nedeniyle Volkswagen’in bir sonraki duyuruya kadar teslimatları durdurma kararı aldığına yer verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Volkswagen Golf için önümüzdeki ay güncelleme yayınlanabilir

Üretim süreci başlamasının üzerinden hatırı sayılır bir zaman geçen yeni Golf’ün ortaya çıkan bu hatadan kaç örneğinin etkilendiği şimdilik bilinmiyor. Sorunu nasıl düzelteceğine karar verme aşamasında olan Volkswagen, görünüşe göre önümüzdeki birkaç gün içinde resmi bir açıklama yapacak. Senaryolar arasında bir yazılım güncellemesinin 15-21 Haziran arasında sunulması şimdilik ön planda çıkıyor. Üretimi Almanya’da devam eden otomobille ilgili yaşanan bu gelişmenin takvimi ne kadar etkileyeceği de merak konusu. Sekizinci jenerasyon Golf Almanya’da 19,995 eurodan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İlginizi çekebilir

Tüm merak edilenleriyle yeni Volkswagen Golf

İLGİLİ HABERLER