reklamı kapat

POPÜLER

Apple Design Award

Apple Tasarım Ödülleri 2020 kazananları belli oldu

iOS 14′ü kısa bir süre önce tanıtan Apple, 2020 Tasarım Ödülü sahiplerini açıkladı. Apple Tasarım Ödülü’nü kazanan uygulamalar arasında Darkroom, Looom, Shapr3D ve StaffPad yer alıyor.

Tasarım ödülünü kazanan oyunlar arasında ise Sayonara Wild Hearts, Sky: Children of the Light, Song of Bloom ve Where Cards Fall bulunuyor. Apple’ın Dünya Geliştiriciler İlişkileri başkan yardımcısı Ron Okamoto konu hakkında açıklamada bulundu. Ron Okamoto, her yıl, uygulama ve oyun geliştiricilerinin olağanüstü çalıştıklarını belirtti ve Apple olarak en iyinin en iyisini onurlandırdıklarını ifade etti. Apple Tasarım Ödülü almanın özel ve övgüye değer bir başarı olduğunu söyleyen Okamoto, geçmişte bu ödülü kazanan geliştiricilerin, tüm zamanların en dikkat çekici uygulamalarından ve oyunlarından bazılarını geliştirdiklerini dile getirdi. Şirket,  son 20 yılda 250’den fazla geliştiricinin Tasarım Ödülleri’ni kazandığını da belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Tasarım Ödülü kazanan Darkroom ne gibi özellikler vadediyor?

Darkroom, sıradan fotoğrafçılar tarafından kullanımı kolay, profesyoneller için de yeterince güçlü ve hızlı  bir fotoğraf/video editörü uygulaması olarak öne çıkıyor. Darkroom, ileri teknoloji mobil düzenleme araçları için standartları belirliyor. Uygulamada Eğriler ve Seçici Renk araçları önemli bir rol oynuyor. Portre fotoğrafların ön planını ve arka planını ayrı ayrı düzenlemek de mümkün.  Darkroom uygulamasını buraya tıklayarak, Loom uygulamasını buraya, Sharp3D uygulamasını buraya, StaffPad uygulamasını ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüzü MIUI 12 ile tanışın