reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 13 Pro Max

Geleceğin iPhone’unu simgeleyen iPhone 13 Pro Max konsepti [Video]

Henüz iPhone 12 ailesi tanıtılmadan iPhone 13 ile ilgili bir konsept çalışma ortaya çıktı. Technizo Concept isimli bir YouTube kanalı tarafından hazırlanan videoda iPhone 13 Pro Max modeli karşımıza çıkıyor.

Konsept çalışmada karşımıza çıkan en önemli detay telefonun çentiksiz bir tasarıma sahip oldu. Apple’ın 2021 yılında piyasaya süreceği iPhone modellerinde çentikli tasarımdan vazgeçeceği ve tamamen çerçevesiz ekranlı bir telefonu piyasaya sürüleceği ifade ediliyor. Ön kameranın ana ekrana entegre edileceği belirtilen telefon dörtlü arka kamerasıyla dikkat çekiyor. Geniş açı kamera haricinde telefonda ultra geniş açı, telefoto ve LiDAR gibi kamera teknolojileri yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 13 Pro Max’in bağlantı noktaları arasında USB-C yer alsa da telefonda bu tarz bir bağlantının da olmama durumu mevcut. Tamamen kablosuz şarj teknolojisinin yer alacağı iddia edilen telefonda akıllı bir bağlantı noktasının da olabileceği dile getiriliyor.

iPhone 13 Pro Max ne zaman tanıtılacak?

A15 Bionic işlemcisinin tercih edilmesini beklediğimiz telefonun kamera konusunda çıtayı en üst noktaya taşıması bekleniyor.  Hem tasarım hem de performansta yapılacak iyileştirmelerle yeni modellerin kullanıcıların beklentilerini karşılayacağa benziyor. iPhone 13 Pro Max’in 2021 yılının eylül ayında tanıtılmasını bekliyoruz. Telefonla ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız. iPhone 13 Pro Max’in tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili video