reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12 Pro Max iPhone 13 Pro Max

iPhone 12 Pro Max için 1.026 TL’lik indirim fırsatı

Apple’ın piyasadaki en güçlü iPhone modeli olan iPhone 12 Pro Max‘in fiyatı gerilemeye devam ediyor. 128 GB’lık depolama kapasitesine sahip olan model şu anda 15.973 TL‘ye satılıyor.

Bir önceki modelden çok daha dayanıklı olan telefon Ceramic Shield isimli korumasıyla fark yaratıyor. Telefon düşmelere karşı daha iyi performans sergiliyor. Telefon gücünü 5 nm üretim süreciyle üretilen A14 Bionic işlemcisinden alıyor. iPad Air’da da kullanılan bu işlemci hem performans hem de verimlilik konusunda pazarın en iyisi konumunda yer alıyor. iPhone 12 Pro Max kamera performansıyla da göze çarpıyor. 12 megapiksel F1.6 geniş açı, 12 megapiksel F2.4 ultra geniş açı ve 12 megapiksel F2.2 telefoto kameralar telefonda karşımıza çıkıyor. Yeni modellerde optik bozulmaları azaltan 7P lens yapısı kullandığı da aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 Pro Max video konusunda da çıtayı yükseltiyor

12 Pro Max’te yüzde 47 oranında büyütülmüş bir geniş açı kamera sensörü yer alıyor ve “Sensör-Shift” teknolojisi ile üst seviye görüntü sabitleme yapılıyor. Burada direkt olarak sensör hareket ettiriliyor. Telefonda ayrıca Apple ProRAW özelliği de yer alıyor. Bu sayede fotoğraf makinelerinde de olduğu gibi fotoğrafın tüm dinamik aralığı düzenleme için kullanıcıya sunuluyor. Telefon hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Max

İlginizi Çekebilir

Epic Games tarafından gösterilen göz alıcı sistem