reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max fiyatı en düşük seviyede

iPhone 12 mini ve iPhone 12 Pro modelleriyle birlikte iPhone 12 Pro Max modelinin de fiyatı düştü. Bir satış kanalı tarafından yapılan indirim neticesinde ailenin en güçlü üyesinin fiyatı 16.999 TL’den 16.499 TL’ye geriledi.

128 GB’lık model için bu indirimin geçerli olduğunu belirtelim. Sunduğu özelliklerle dikkatleri üstüne çeken model Ceramic Shield adı verilen bir korumayla geliyor. Bu koruma telefonu iPhone 11’lere kıyasla daha iyi koruyor. Telefonun kalbinde 5 nm üretim sürecinden çıkan ilk mobil işlemci A14 Bionic mevcut. Bu ilk olarak yeni iPad Air‘de kullanılan işlemci, hem performans hem de verimlilik konusunda pazarın en iyisi konumunda yer alıyor. iPhone 12 Pro Max kamera performansıyla da göze çarpıyor. 12 megapiksel F1.6 geniş açı, 12 megapiksel F2.4 ultra geniş açı ve 12 megapiksel F2.2 telefoto kameralar telefonda karşımıza çıkıyor. Yeni modellerde optik bozulmaları azaltan 7P lens yapısı kullandığı da aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 Pro Max video çekimi yapan kullanıcılar için biçilmiş kaftan

12 Pro Max’te yüzde 47 oranında büyütülmüş bir geniş açı kamera sensörü yer alıyor ve “Sensör-Shift” teknolojisi ile üst seviye görüntü sabitleme yapılıyor. Burada direkt olarak sensör hareket ettiriliyor. Telefonda ayrıca Apple ProRAW özelliği de yer alıyor. Bu sayede fotoğraf makinelerinde de olduğu gibi fotoğrafın tüm dinamik aralığı düzenleme için kullanıcıya sunuluyor. Telefon hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro’nun resmi tanıtım videosu