reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy R

Samsung Galaxy R markası yeni bir modelle geri dönüyor

Güney Kore merkezli teknoloji Samsung‘un yeni bir akıllı telefon üzerinde daha çalıştığı ortaya çıktı. Söylendiği kadarıyla yeni Samsung Galaxy R yolda bulunuyor.

Teknoloji devi firma şu sıralar sürekli olarak ilk katlanabilir akıllı telefon modeli Galaxy F ile gündeme geliyor. Ancak firma esas para kazandığı orta ve giriş seviyesini kesinlikle unutmuyor. Amiral gemilerinin artan fiyatları nedeniyle büyük önem arz eden bu bölüm, yeni bir model daha kazanıyor. Söylendiği kadarıyla firmadan Galaxy R adı altında yeni bir akıllı telefon daha geliyor. Firmanın en son Galaxy R cihazı 2011 yılında kullanıcıların karşısına çıkardığı belirtiliyor. Samsung’un burada birden fazla model tanıtma ihtimali de bulunurken, bir telefonda Snapdragon 450 serisi işlemci yer aldığı belirtiliyor. 2011 yılında çıkan modelden farklı olarak orta değil düşük seviye pazarına hitap edeceği belirtilen bu modelin, tasarımsal olarak nasıl göründüğü ise henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Samsung Galaxy R çok yakında tanıtılabilir

Ancak henüz tam tarih bilinmiyor. Fiyat etiketi hakkında da bilgi bulunmayan akıllı telefon, tahmin edebileceğiniz üzere büyük bir kitleye hitap ediyor. Firmanın R takılı bir modeli giriş seviyesi telefonlarda kullanıyor olması ise oldukça garip karşılanıyor. R takısı otomobil dünyasından dolayı daha çok performans odaklı bir modeli akıllara getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Çift ekranlı akıllı telefon Nubia X