reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker finalinde ek sahne var mı?

Star Wars: The Rise of Skywalker, 20 Aralık’ta vizyona girerek Skywalker Saga’ya bir nokta koyuyor. Peki filmin sonunda ek sahne var mı?

Star Wars: The Rise of Skywalker, vizyon macerasına başladı. Skywalker Saga’ya nokta koyacak olan yapım üçlemeyi de bitirirken evren için yeni bir sayfayı başlatıyor. Rey’in geçmişine dair detayları öğreneceğimiz filmde, Direniş’in de çabasına ortak olacağız. Fragmanlarda duyduğumuz Palpatine’in gizemli mesajı ise bu filmle beraber çözülüyor. Kylo Ren’in hikayesinde de büyük bir gelişme göreceğiniz yapım, son filmde ilk iki filmin arkasını toparlıyor ve bitmeyen bir aksiyonu beyaz perdeye taşıyor. Ancak Skywalker Saga bitse de Star Wars evreni için maceralar sonlanmıyor. Peki gelecek yapımlarla ilgili ipucu taşıyan bir ek sahne filmde var mı?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Star Wars: The Rise of Skywalker filminden sonra ek sahne yok

Filmin sonunda gelecek yapımlardan ipucu alabileceğimiz bir ek sahne yok. Filmin kendisiyle ilgili de bir ek sahne yok. Ancak öte yandan filmin sonunu izlediğinizde zaten kendi içinde bir ek sahne vermesi gerekmediğini de fark ediyorsunuz. Hatta ek sahneyi doğrudan finale taşımış dahi diyebiliriz. Filmin en sonundaki bitiriş sahnesi ek sahne olsa kimse yadırgamazdı diye düşünüyoruz.

Öte yandan bu sahnenin sızdığını da belirtelim. Sahneden görüntü olmasa da yazılı olarak sahneyi internette bulmak mümkün. Hatta filmle ilgili pek çok detay da fotoğraflarıyla sızmış durumda. Bu yüzden spoilerlardan kaçınmak istiyorsanız özellikle internette gezinirken dikkatli olmanızı öneririz. Sürprizli pek çok sahne ne yazık ki halihazırda sosyal ağlarda bulunabiliyor. Özellikle Reddit veya Twitter gibi spoilerların çok hızlı yayıldığı sosyal ağlardan uzak durmak isteyebilirsiniz. Twitter’da filme yönelik kelimeleri susturarak olası spoilerlardan kısmen kaçınabileceğinizi de hatırlatalım. Disney ne yazık ki projenin başından bu yana The Rise of Skywalker’da ciddi sızıntılarla boğuşuyor.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı

İLGİLİ HABERLER