reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars: The Rise of Skywalker fortnite

Star Wars: The Rise of Skywalker filminden özel Fortnite gösterimi

Star Wars: The Rise of Skywalker filmi için geri sayım başladı. Fortnite oyuncuları J.J. Abrams ile beraber yeni bir sahne izleyecek.

Star Wars: The Rise of Skywalker filmi, Skywalker Saga’sına efsanevi bir nokta koymaya hazırlanırken; hikayeyi daha genç nesillere de ulaştırabilmek için ilgi çekici bir Fortnite kampanyasına imza atılıyor. The Mandalorian dizisi, Fallen Order oyunu ve şimdi de yeni filmin rüzgarıyla son iki ayı Star Wars’la iç içe geçirirken kasım ayının ortasında Fortnite’ın da seri ile iş birliğine gittiğini kaydetmiştik. Stormtrooper kostümü dışında iş birliğinin genişleyeceğini, hayranların gökyüzünde bir Star Destroyer gördüğünü de not düşmüştük. Şimdi bu iş birliğinin esas sürprizi açıklandı. Oyun içinde özel bir gösterim düzenlenecek. Hem de J. J. Abrams’la beraber.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Star Wars: The Rise of Skywalker filminden yeni görüntüler Fortnite içinde yayınlanacak

Oyun için bu tarz etkinlikler esasen yeni değil. Geçmişte de Marshmello oyunda canlı konser vermiş ve büyük ilgi görmüştü. Şimdi haritanın Sessiz Sinema (Risky Reels) kısmında bu gösterim için bir açık sinema kuruluyor. Dev bir ekran yerleştirilen oyunda şimdilik ön gösterimin reklamı dönüyor. Aynı zamanda oyun içinde de bu etkinliği müjdeleyen afişlere rastlamak mümkün.

The Rise of Skywalker etkinliği 14 Aralık‘ta Türkiye saati ile 21:30‘da kapıları aralıyor. Filmden yayınlanacak yeni görüntünün ise yine Türkiye saati ile 22:00‘da başlayacağı kaydediliyor. J. J. Abrams’ın etkinlikte küçük bir konuşma yapması ise beklentiler arasında. Çünkü hazırlanan posterde özellikle J. J. Abrams ile olacağı not düşülmüş. Şimdilik ne kadar uzunlukta bir görüntünün yayınlanacağı ise ne yazık ki bilinmiyor. Büyük ilgi görmesi beklenen etkinlikte oyuncuların geçtiğimiz sezon finalinde olduğu gibi bir sıkıntı yaşayıp yaşamayacağını ise zaman gösterecek.

Filmin 20 Aralık‘ta vizyondaki yerini alacağını da hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

Fortnite için hazırlanan Stormtrooper kostümü

İLGİLİ HABERLER