reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile

General Mobile’dan ses getiren telefon paketi: “GMHepYeni”

Yerli akıllı telefon üreticisi General Mobile, GMHepYeni adını verdiği bir ilke imza atan paketini tanıttı. Bu paket ile alınan telefonların değeri korunuyor.

Konu hakkında firmadan yapılan açıklamaya göre GMHepYeni paketi sayesinde kullanıcılar, telefonlarının satın aldıkları günkü değerini 2 yıl süresince koruyor, böylelikle istedikleri zaman yeni modelleri ile değiştirebiliyorlar. Kullanıcılar aynı modelde ücret farkı olması halinde bu farkı ödeyerek, üründe ücret farkı oluşmamış ise ücretsiz olarak yeni modele sahip olabiliyorlar. Bu konuda bir örnek veren General Mobile, ‘GMHepYeni’ paketini satın almış bir GM 8 kullanıcısının, telefonunu GM 9 Pro’ya yükseltmek istediğinde, GM 9 Pro’nun tavsiye edilen satış fiyatı olan 1.699 TL ödemek yerine sadece 700 TL ödeyeceğini açıklıyor. Çünkü kullanıcının GM 8’i satın alırken ödediği 999 TL bu paket sayesinde indirim olarak kullanılıyor.

Resmi internet sitesinden, yetkili satış noktalarından ve yetkili teknik servislerden satılan telefonlarda geçerli olan ‘GMHepYeni’ paketinin de bu noktalardan alınabileceği belirtiliyor. Kullanıcılar; GM 9 Go, GM 8 Go ve GM 6 ds için 180 TL, GM 8 için 220 TL, GM 9 Pro için ise 390 TL’ye paketten faydalanabiliyorlar.

General Mobile

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

General Mobile GMHepYeni ile önemli bir adım atıyor

Ancak firmanın başka önemli duyuruları da bulunuyor. Şirket GMHepGüvende paketi ile garanti kapsamı dışında yaşanan sorunlarda mağduriyeti en aza indiriyor. Söylendiği kadarıyla bu paket, kullanıcıların telefonlarını kırılma, kazaen sıvı teması, yüksek voltaj gibi normal şartlar altında garanti kapsamında olmayan hasarlardan korumayı sağlıyor. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar, 1 yıl içerisinde 2 defa garanti kapsamı dışındaki hizmetlerden yararlanabiliyor, General Mobile yetkili teknik servislerinde ilave ücret ödemeden telefonlarını onarabilme imkanına sahip oluyorlar.

Kullanıcılar GMHepGüvende paketinden, akıllı telefonlarını satın aldıkları sırada ya da garanti süresi devam eden, çalışır durumdaki telefonları için yararlanabiliyorlar. Paket; GM 9 Go, GM 8 Go ve GM 6 ds için 120 TL, GM 8 için 150 TL, GM 9 Pro için 220 TL’ye satın alınabiliyor.

Buna ek olarak yeniş sunulan GMGarantiPlus paketi ile kullanıcılar telefonlarının standart garantisini telefonlarını satın aldıkları sırada 1 yıl daha uzatabiliyorlar. Böylelikle General Mobile’ın her telefon için sunduğu 2 yıl garanti süresi toplamda 3 yıla çıkmış oluyor. Pakete sahip olmadan önce satın alınmış telefonlarda ise; kalan garanti sürelerine 1 yıl daha ilave edilerek General Mobile’ın garanti kapsamında sunduğu hizmetlerden daha uzun süre faydalanabiliyorlar.

GMGarantiPlus’tan yararlanmak isteyen kullanıcılar; GM 9 Go, GM 8 Go ve GM 6 ds için 60 TL, GM 8 için 80 TL, GM 9 Pro için ise 120 TL ödeyerek paketten yararlanabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın gelişmiş üretim tesisi