reklamı kapat

POPÜLER

Chris Evans Captain America

Chris Evans’ın Captain America kutlaması

Captain America ile özdeşleşen Chris Evans, karakteri için özel bir mesaj paylaştı.

Hakları Fox’ta bulunan Fantastic Four’daki Human Torch rolünü saymazsak, Chris Evans’ı Marvel dünyasına dahil eden Captain America rolünün, aktör için bambaşka bir yeri bulunuyor. Marvel Sinematik Evreni’nin bu rolle bir parçası haline gelen Evans, aynı zamanda sinematik evren hayranlarının en sevdiği karakterlerden birini de canlandırma şansına erişmiş durumda. Yıllardır bu rolü üstlenen Evans ise geçtiğimiz gün Twitter hesabından bir kutlama mesajı paylaştı. 4 Temmuz kutlaması paylaşan Evans aynı zamanda karakterinin de doğum gününü kutlamayı ihmal etmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Captain America 100 yaşında

Amerika’da Bağımsızlık Günü olarak kutlanan 4 Temmuz, aynı zamanda Steve Rogers‘ın da doğum günü. Evans’ın paylaştığı mesaj ise şu şekilde: “4 Temmuz kutlu olsun! Bu ülkeyi seviyorum ve geldiğimiz noktadan gurur duyuyorum. Bugün güvende olun. Ayrıca çok yakın bir arkadaşımın da doğum günü kutlu olsun. Duyduğuma göre 100 aslında yeni 20’ymiş.

Evans’ın 100 yaşında olduğunu belirttiği yakın arkadaşı elbette Steve Rogers’tan başkası değil. The Adventures of Captain America’nın 1. sayısına göre her ne kadar Rogers’ın doğum günü 1917 olsa da ki bu 101 yaşında olduğu anlamına geliyor, The First Avengers filminde bu tarih 1918 olarak görünüyor. Sinematik evren için 100 yaşında anlayacağınız. 25 yaşında dondurulan Rogers ise teknik olarak şu an 32 yaşında.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı