reklamı kapat

POPÜLER

MOZA_Mini_S
MOZA_Mini_S
MOZA_Mini_S

Katlanabilir tasarımı ve uygun fiyatıyla dikkat çeken sabitleyici: MOZA Mini-S

Akıllı telefon kameraları inanılmaz teknoloji ürünleridir ancak hala en azından aksesuarlardan yardım almadan yapamayacakları şeyler vardır. MOZA Mini S, kullanıcılara kolaylık sağlayacağa benziyor.

MOZA isimli şirket katlanabilir tasarımıyla dikkat çeken sabitleme sistemi (gimbal) MOZA Mini S modelini görücüye çıkardı. MOZA Mini-S olarak adlandırılan gimbal, kullanıcıların akıllı telefonlarıyla çok daha profesyonel videolar kaydetmesine imkan sağlıyor. Uygun fiyatıyla da dikkat çeken el sabitleyicisinde üst segment sabitleyicilerde olan çoğu özellik yer alıyor. DJI’ın sabitleyicilerinde olduğu gibi MOZA Mini-S de 3 eksenli bir sabitleme sistemine sahip. 116 x 95 x 317 mm boyut ölçülerinde ve 496 gram ağırlığında olan MOZA Mini-S’te çeşitli sensörler ve motorlar yer alıyor. Kullanıcı hareketli bir şekilde yürürken veya ayakta dursa dahi kaydedilen videoyu sabit tutabiliyor.Moza Mini-S, kullanıcının telefonunda yapacağı çeşitli fonksiyonlar için fiziksel kontroller de sunuyor. Örneğin, kayıt ve oynatma videolarını tetiklemek için özel tuşlar ve ayrıca bir çekim modunu başlatmak, odağı ayarlamak ve video yönünü değiştirmek için bir tuş mevcut.

iOS ve Android gibi cihazlarla uyumlu şekilde çalışabilen MOZA Mini-S, nesne izleme, time-lapse ve hyper-lapse gibi özelliklere de destek veriyor. Alt kısmında mini bir tripod’un da yer aldığı sabitleyici eğik Pisa Kulesi’ni taklit eden 10 derecelik bir açı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kompakt tasarımıyla dikkat çeken sabitleyicinin fiyatı ne kadar?

MOZA Mini-S’nin yurt dışı satış fiyatı ise 79 dolar. Yurt dışında sabitleyiciyi satın alanlara tişört ve şapka da hediye ediliyor. Özellikle YouTube’da video içeriği üretiyorsanız uygun fiyatıyla da dikkat çeken sabitleyiciye göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

DJI Smart Controller tanıtım videosu