reklamı kapat

POPÜLER

Hakan: Muhafız

Netflix dizisi Hakan: Muhafız’ı bekleyenlere müjde

Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi Hakan: Muhafız’ı bekleyenlere güzel bir haberimiz var. Uzun zamandır merakla beklenen yapım nihayet Netflix üzerinden yayına girdi.

İlk sezonu yayınlanan dizi, izleyicileri ekran başına kilitleyeceğe benziyor. Globalde The Protector ismiyle yayınlanacak olan dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Dizinin yönetmenliğini ise Can Evrenol üstleniyor. Başroldeki Çağatay Ulusoy’a Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş ve Okan Yalabık eşlik ediyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor. İstanbul’da geçen dizide ise sıradan hayatına devam eden Hakan’ın aslında çok daha büyük bir sorumluluğu almak üzere olduğunu görüyoruz. Ölümsüz bir düşmanın kol gezdiği şehirde Hakan’ın gerçek kimliğini bir an önce keşfetmesi ve karşısındaki düşmanı durdurması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’ten Hakan: Muhafız ile ilgili açıklama gelmişti

Geçtiğimiz ay ilk tanıtımını bizlerle paylaşan dizi, ilginç bir kahramanlık öyküsünü merkezine oturtuyor. Netflix’in paylaştığı özet ise şu şekilde: “Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü, gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde birden altüst olmuştur. Yaşadığı şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorundadır. Ancak, hazırlıksız yakalandığı bu görevi üstlenmeyi reddetmektedir. Hakan, Son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirebilecek mi?” Hakan: Muhafız’ın ilk fragmanını haberin girişinden izleyebilirsiniz.