reklamı kapat

POPÜLER

Hakan: Muhafız

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’dan ilk tanıtım [Video]

Netflix’in uzun süredir konuşulan ilk Türk dizisi The Protector ilk kısa tanıtımıyla karşımıza çıkıyor. Dizinin Türkçe ismi olan Hakan: Muhafız da böylece netlik kazanmış oluyor.

Aslına bakarsanız The Protector son zamanlarda olumsuz gelişmelerle gündeme geliyordu. Çağatay Ulusoy‘un devam eden davasının üzerine bir de Netflix‘in çekilen bazı sahneleri beğenmediği konuşuluyordu. Beğenilmeyen sahneler nedeniyle dizinin yayın tarihinin ertelendiği de iddia edildi. Netflix ise tüm bu iddiaların ardından boş durmadı ve diziden ilk görüntüleri izleyicilerle paylaştı.

Netflix Türkiye’nin Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda “İstanbul’un son muhafızı burada. Hakan: Muhafız çok yakında sadece Netflix’te.” sözlerine yer verildi. İlk tanıtım ise oldukça kısa. 28 saniye süren bu tanıtımda Çağatay Ulusoy‘un karakterine odaklanılıyor. Görüntülerin bir kısmı modern dünyada bir kısmı geçmişte geçiyor gibi görünüyor. Fakat 28 saniyelik tanıtım üzerinden yorum yapmak oldukça zor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan Hakan: Muhafız’ın henüz ne zaman izleyici karşısına çıkacağı da belli değil. Paylaşılan tanıtımın sonunda yıl bilgisi bile yer almıyor. Sadece “çok yakında” sözlerini görüyoruz. Bu da ilk sezonun ertelendiğine dair söylentilerin doğru olabileceği anlamına geliyor. Bakalım Netflix dizinin başlangıç tarihini ne zaman açıklayacak? Diziden ilk tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.