reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 10. sezon

Açık edilen The Walking Dead 10. sezon sürprizi

The Walking Dead 10. sezon bölümleriyle geri dönmeye hazırlanırken izleyicilerden özenle saklanan sürpriz AMC tarafından yapılan paylaşımla açık edilmiş oldu.

Game of Thrones‘un final sezonunun ekrana gelmesinin ardından televiyonun en çok konuşulan dizisi The Walking Dead oldu diyebiliriz. Son yıllarda ciddi bir reyting kaybı yaşansa da, ekip hikayeyi ilgi uyandıracak şekilde sürdürmeye çabalıyor. Elbette Andrew Lincoln, Lauren Cohan ve Danai Gurira gibi isimlerin ayrılık kararı alması bu durumu zorlaştırıyor. Geçtiğimiz günlerde dizinin yönetmenlerinden Greg Nicotero çıkıp yeni sezonla ilgili ilgili heyecan uyandıran bir açıklama yapmıştı. Onun “Onuncu sezon bölümlerinden ilk ikisini ben yönettim. Bölümlerin gerçekten çok havalı olduğunu söyleyebilirim. Bu bölümlerin yayınlanması için sabırsızlanıyorum.” sözlerini sarf etmişti. Daha önce de “Onuncu sezonun ilk üç dakikası şimdiye kadar yaptığımız hiçir şeye benzemiyor. Öyle ki ilk 30 saniyeyi izlerken yanlışlıkla farklı bir dizi için ekran başına geçtiğinizi zannedebilirsiniz.” demişti. Herkes bu sürprizin ne olduğunu çok merak ediyordu.

The Walking Dead 10. sezon sürprizini açık eden video

Kanala ait reklamsız internet platformu AMC Premiere üyelerine özel bir The Walking Dead videosu paylaştı. Bu videode dizinin ekibini birlikte bölüm senaryosunu okurken görüyoruz. Fonda ise enteresan görseller yer alıyor. Bu görsellere yakından baktığımızda uzaya gönderilen bir uydu karşımıza çıkıyor. Peki uyduların The Walking Dead’le ne gibi bir bağlantısı olabilir? Aynı tahtada daha önce fragmanlarda gördüğümüz yangın anları da göze çarpıyor. Tahminler uydulardan birinin beklenmedik bir anda dünyaya düşmesiyle devasa bir yangın başlattığı yönünde. Kaynakları kısıtlı olan insanların bu devasa yangına karşı nasıl mücadele vereceği ise büyük merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 10. sezon bölümleriyle Amerika’da 6 Ekim‘den itibaren ekrana gelecek. Daha önce dizi için paylaşılan fragmanı yeniden izlemek isterseniz bu tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon fragmanı