reklamı kapat

POPÜLER

Nubia Red Magic 6 Pro

Nubia Red Magic 6 Pro ile mobilde tam 18 GB dönemi

Oyun telefonu pazarına yakında eklenecek Nubia Red Magic 6 modelinin üst seviyesi Red Magic 6 Pro tam 18 GB RAM ile geliyor.

Nubia Red Magic 6 modeliyle beraber tanıtılacak Red Magic 6 Pro, artık kesinleştiği kadarıyla “şeffaf sürümüyle” tam 18 GB RAM ile geliyor. Bu konuda yakında tanıtılacak Asus ROG Phone 5 ile beraber bir ilke imza atacak ve çıtayı ciddi şekilde yükseltecek telefon, aktarıldığı kadarıyla bu sürümle 165 Hz yenileme hızı sunacak ve 120W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil kapasitesine sahip. Gücünü Snapdragon 888 işlemciden alacak telefon, soğutma için bünyesinde aktif bir fan barındırıyor. Bu arada normal modelde de Magic Write 2.0 isimli bir teknoloji yer alıyor. İşte bu teknoloji ile beraber telefon firmaya göre RAM’ini sanal olarak artırıyor ve “18 GB RAM varmış gibi” bir deneyim getiriyor. RAM ne kadar yüksek ise o kadar daha akıcı bir oyun deneyimi elde edersiniz açıklamasını yapan Nubia yetkilisi, bu sanal RAM artış sürecinin detaylarını halen tam olarak paylaşmıyor. Ancak telefon ihtiyaç halinde yerleşik depolama birimini de RAM olarak kullanabilecek gibi görünüyor.

Nubia Red Magic 6 öncesinde Red Magic 5G oyun telefonu için teknik özellikler şöyleydi

Telefon 6,65 inç 2340×1080 piksel 144 Hz AMOLED ekran üstüne kuruluyor. 144 Hz ile inanılmaz yüksek bir akıcılıkta oyun keyfi sunabilen telefon, gücünü Snapdragon 865 işlemciden ve en üstte 16 GB RAM’den alıyor. 8 GB RAM seçeneği de sunulan cihazda, 128 GB ile 256 GB depolama seçenekleri tercih edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

4.500 mAh pili 55W hızlı şarj ile desteklenen Nubia Red Magic 5G, önünde 8 megapiksellik bir selfie kamerası taşıyor. Arkada ise üçlü kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Burada 64 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel makro kameralar bir araya geliyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni tanıtılan PUBG mobil oyunu