reklamı kapat

POPÜLER

oyun telefonu

Red Magic oyun telefonu içindeki “fan sistemine” yakın bakış [Video]

Oyun telefonu pazarının en yeni üyelerinden aktif fana sahip Nubia Red Magic 5G, JerryRigEverything kanalının son konuğu oldu.

Geçtiğimiz ay tanıtılan güçlü oyun telefonu Nubia Red Magic 5G, bu fan sistemi sayesinde uzun oyun seanslarında bile performans düşüşü yaşamıyor. Telefonun şarj olurken de ısınmasını engelleyen fan sistemi, oluşan ısıyı etkili şekilde telefonun dışına atabiliyor. İşte bu sistemi açık şekilde JerryRigEverything tarafından yayımlanan yukarıdaki video gözler önüne seriyor. Telefonun yan tarafına konulan bu küçük fan, gerçekten sesini duyuracak düzeyde yüksek devirlere çıkabiliyor. Videoda modelin içerisinde kullanılan yüksek miktarda bakır bölümler de dikkatlerden kaçmıyor. Cihaz bu bölümler ve aktif fan sayesinde işlemcisini en iyi soğutan ve uzun oyun seanslarında sürekli olarak serin tutabilen en iyi oyun telefonu modelleri arasında yer alıyor. Bu modelin fan boşlukları nedeniyle su geçirmezlik taşımadığını da belirtmek gerekiyor. Videoda bu da gösteriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nubia Red Magic 5G Oyun telefonu için teknik özellikler şöyle

Telefon 6,65 inç 2340×1080 piksel 144 Hz AMOLED ekran üstüne kuruluyor. 144 Hz ile inanılmaz yüksek bir akıcılıkta oyun keyfi sunabilen telefon, gücünü Snapdragon 865 işlemciden ve en üstte 16 GB RAM’den alıyor. 8 GB RAM seçeneği de sunulan cihazda, 128 GB ile 256 GB depolama seçenekleri tercih edilebiliyor. 4.500 mAh pili 55W hızlı şarj ile desteklenen Nubia Red Magic 5G, önünde 8 megapiksellik bir selfie kamerası taşıyor. Arkada ise üçlü kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Burada 64 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel makro kameralar bir araya geliyor.

İLGİLİ HABERLER