reklamı kapat

POPÜLER

Nubia Red Magic 5G akıllı telefon

İçindeki fanı çalışırken gösterecek güçlü akıllı telefon [Video]

Yakında gelecek akıllı telefon modellerinden Nubia Red Magic 5G için özel bir versiyon sunulacak. Bu versiyon çok önemli bir detaya sahip olacak.

Nubia Red Magic 5G hatırlarsınız en son performansıyla gündeme gelmişti. Oyun odaklı akıllı telefon, firmanın resmi paylaşımına göre AnTuTu testinden tam 637.724 puan almayı başardı ve bu konuda rekor kırdı. Snapdragon 865 işlemcisinden maksimum oranda yararlanan telefon, bunu bünyesinde aktif olarak çalışan bir fana borçlu. Yüksek hızda dönebilen bu ufak fan, işlemciyi sürekli serin tutuyor, bu sayede de performans hem yükseliyor hem de uzun süre boyunca korunuyor. İşte bu altyapıyı aktif olarak gözler önüne serecek Red Magic 5G Transparent Edition da yolda deniyor. Yukarıdaki videoda görebileceğiniz üzere bu versiyon, şeffaf görünümlü bir arka kısma sahip. Burada sol tarafta bahsettiğimiz kırmızı renkteki fan bizleri karşılıyor. Diğer kısımları da güzel görünsün özel tasarlanan yani gerçek içini göstermeyen model, yine de oldukça dikkat çekici görünüyor. Burada fanı çalışırken görmek bile tek başına yeterli olacak gibi duruyor. Dünyanın ilk 144 Hz 2K ekrana sahip 5G oyun telefonu olarak da lanse edilen Nubia Red Magic 5G, 5G desteğini Snapdragon X55 ile kazanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nubia Red Magic 5G çok dikkat çekecek bir akıllı telefon olacak

Daha önce öğrendiğimiz kadarıyla kutusundan Android 10 ile çıkacak telefonun arkasında üçlü kamera kurulumu yer alıyor. Wi-Fi 6 desteği de unutulmayan cihaz, normal halinde de dikkat çeken bir arka tasarıma sahip. Burada çok canlı renkler kullanılıyor. Çok yakında gelecek cihazın, Türkiye’de satılması ise maalesef beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Satışa çıkması en çok istenen akıllı telefon modeli