reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 için duyurulan Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition sürümü

Xiaomi elektrikli scooter için duyurulan özel versiyon: Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 elektrikli scooter için kısa süre önce bir Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition sürümü de duyuruldu.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2, firmanın bugün yaptığı duyurular arasında yer alıyordu. Maksimum 25 km/s hıza çıkabilen elektrikli scooter, 300W DC motora sahip, gidonunda hız ve menzil konusunda bilgi veren bir LCD ekran barındırıyor ve 12.800 mAh piliyle 45 km kadar menzil sunuyor. Bünyesinde 2W aydınlatma sistemi yer alan ve çiftli fren sistemi taşıyan modern tasarımlı model, sürpriz şekilde bir Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition sürümüme de sahip. Firmanın aşağıdaki paylaşım ile duyurduğu bu özel model, Formula 1’i son yıllarda domine eden takımın ikonik renklerine sahip olacak gibi görünüyor. Tasarımının ve teknik detaylarının değişmesi beklenmeyen bu özel Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition sürümü, gerçekten şimdiden büyük merak uyandırıyor. Bu modelin yakında resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Xiaomi burada gerçekten beklenmedik bir ortaklığa imza atmış gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 için duyurulan Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition sürümü biraz daha pahalı olacaktır

Normal sürüm ise 499 euro fiyat etiketine sahip. Bu arada Mi Electric Scooter Pro 2‘nin daha düşük güce sahip 399 euro‘luk Scooter 1S sürümü de bulunuyor. Bu da benzer tasarımla geliyor. Mercedes değil ancak diğer versiyonların Türkiye’de de satılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Formula sürücülerinden 2021’de elektrikli scooter yarış serisi geliyor