reklamı kapat

POPÜLER

PES 2021

PES 2021 hakkında üzücü, PES 2022 hakkında sevindirici gelişme

Konami futbol tutkunlarının merakla beklediği PES 2021 ile ilgili radikal bir karara imza attı. Gelen son haberlere göre Konami, bu yıl PES 2021’de bir yeniliğe imza atmayacak.

Yalnızca oyuncu güncellemelerinin yer alacağı yapımın bir güncelleme olarak kullanıcılara sunulacağı ifade ediliyor. Konami’nin bu kararı almasında yeni oyun konsollarının piyasaya çıkışı gösteriliyor. Konami’nin yepyeni bir oyun motoruna geçeceğini söyleyen kaynaklar, PES 2022’nin baştan aşağı yeni bir motorla geleceğini belirtiyor. Epic tarafından geliştirilen Unreal Engine 5 oyun motoru sayesinde çok daha gerçekçi grafikler bizleri bekliyor.  Işıklandırma konusunda da çok başarılı olmasını beklediğimiz PES 2022’nin PlayStation 5 ve Xbox Series X platformlarına gelmesi bekleniyor. Yeni geliştirilen oyun motorunun önümüzdeki yılın ikinci çeyreğinde hazır olacağı ifade ediliyor. Konami’nin bu kararı almasında yeni oyun konsolları kadar FIFA ile olan sıkı mücadelesini de gösterebiliriz. Şirketin PES 2022’ye daha fazla yatırım yaparak önümüzdeki yıl çok daha iddialı bir yapım göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PES 2021 oyununu unutun; Konami tüm zamanını PES 2022 oyununa harcıyor

Son yıllarda FIFA’nın gerisinde kalan PES serisinin PES 2022 ile yine liderliğe oynaması bekleniyor. PES 2022’nin yenilenmiş grafikler dışında ne gibi yenilikler sunacağı henüz bilinmiyor. PES 2022 hakkında yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli