reklamı kapat

POPÜLER

Liverpool F.C. efsaneleri PES 2018’e katılıyor [Video]

Geçtiğimiz günlerde PES 2018’de Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Türk Milli Takımı’nın yer alacağı açıklanmıştı. Şimdi PES 2018 cephesinden futbol tutkunları için yeni bir haber daha geldi.

14 Eylül’de futbol tutkunu oyunseverlerle buluşan PES 2018, oyunculara gerçeğe birebir benzeyen modellemelerle eşsiz bir futbol deneyimi sunmayı amaçlıyor. Konami’nin yeni müjdesi ise Liverpool hayranlarına hitap ediyor. Steven Gerrard’ın da aralarında bulunduğu eski Liverpool yıldızlarının PES 2018 Legends listesine katılacağını açıklandı. Robbie Fowler, Michael Owen ve Ian Rush efsanelerine ek olarak, bu yıl PES hayranları şu isimleri seçebilecek: Steven Gerrard, Steve McManaman, Kevin Keegan, John Barnes. Liste şimdilik bu isimlerle sınırlı gibi görünse de daha fazla ismin de PES 2018 Legends listesine ekleneceği belirtiliyor. Resmi ortaklık sonucu gelecekteki tanıtım faaliyetlerinde de Liverpool F.C. ile çalışacağını duyuran Konami, oyuncuları oyun içine yansıtmak için rakipsiz bir erişim elde ediyor.

PES serisinin en çok eleştirilen alanlarından biri lisans listesi. Konami, PES hayranlarına mümkün olan en iyi oyun deneyimini sunmak için lisans listesini ve ortaklarını genişletmeye devam ediyor. Marka ve İş Geliştirme Direktörü Jonas Lygaard “PES 2018’de Liverpool FC’nin hem geçmişte hem de günümüzde mükemmel biçimde yansıtılmasını sağlayacağız” şeklinde bir açıklamada bulundu.