reklamı kapat

POPÜLER

PES 2019
PES 2019
PES 2019
PES 2019

Merakla beklenen PES 2019’un çıkış tarihi belli oldu [Video]

Bugün futbol tutkunlarına güzel bir haberimiz var. Oyun meraklılarının merakla beklediği PES 2019’un çıkış tarihi belli oldu. Uzun zamandır eylül ayında oyunseverlerle buluşan yapım, bu kez ağustos ayında satışa sunulacak. 30 Ağustos’ta Avrupa’da, 28 Ağustos’ta ise Amerika’da piyasaya sürüleceği açıklanan oyunun tanıtım fragmanı da yayınlandı.

PS4, Xbox One ve PC platformları için geliştirilen oyun, serinin daha önceki oyunları gibi oyuncuları ekran başına kilitleyeceğe benziyor. İngiliz futbol takımı Liverpool ile olan lisans anlaşmasının devam ettiği oyunun kapağında ise Barcelona’lı Philippe Coutinho yer alıyor. Oyunun özel versiyonunda ise David Beckham karşımıza çıkıyor. Kış atmosferinin iyi bir şekilde yaşanabilmesi için karlı hava özelliğinin de eklendiği oyunda
çeşitliliği ve bireyselliği arttıran 11 yeni yetenek özellik bulunuyor. PES 2019’da dikkat çeken özelliklerden bir diğeri ise yeni oyuncu kartı sistemi. Oyuncular oyuna eklenen bu kartlarla en iyi oyuncuları bulabiliyor ve bu oyuncularla takım oluşturabiliyor.

PES 2019 için geri sayım başladı

Daha iyi aydınlatma, daha iyi gölgeler ve 4K HDR desteğiyle PES 2019’un oyun tutkunlarına harikulade bir deneyim yaşatacağını şimdiden söylemek mümkün. Sizin gibi biz de PES 2019’u dört gözle bekliyoruz.

Video