reklamı kapat

POPÜLER

FIFA 19

Merakla beklenen FIFA 19’un çıkış tarihi belli oldu [Video]

Futbol tutkunlarının merakla beklediği FIFA 19 ile ilgili detaylar Los Angeles’ta gerçekleşen E3 Oyun Fuarı’nda duyuruldu. FIFA 19 ile birlikte gelen en büyük yenilik oyunun Şampiyonlar Ligi modu ile birlikte gelmesi. Bilindiği üzere UEFA Şampiyonlar Ligi lisansı uzun bir süre PES tarafından kullanılıyordu.

Oyuna eklenen bu mod sayesinde kullanıcılar Şampiyonlar Ligi’nin heyacanını yaşayabiliyor. FIFA 19’un PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch sürümlerindeki UEFA Champions League, resmi maç sunumu, Europa League ve Super Cup gibi çeşitli turnuva deneyimleri ve Derek Rae ile Lee Dixon’ın yepyeni maç anlatımı ile oyunun her bölümünde yer alıyor. Yepyeni özel UEFA Champions League modunda ünlü turnuvayı grup aşamasından Madrid’deki Wanda Metropolitano stadyumunda yapılacak finale kadar oynamak mümkün. FIFA 19 Ultimate Team’deki canlı UEFA Champions League ve Europa League içerik güncellemeleriyle hayallerdeki kadrolar kurulabiliyor. Alex Hunter’ın yolculuğu, oyunda dramatik bir finalle sona eriyor. The Journey olarak adlandırılan hikaye modunda Alex’in kardeşi Kim Hunter’ı oynamak da mümkün. Kick Off modunun da yenilendiği FIFA 19’da çok daha gerçekçi grafiklerle oyun deneyimi artıyor.

FIFA 19 ne zaman piyasaya sürülecek?

Merakla beklenen oyun, 28 Eylül‘de oyun tutkunlarının beğenisine sunulacak. Oyunun standart haricinde şampiyon ve Ultimate sürümlerinin de yer alacağını söyleyelim. Şampiyonluk sürümünün kapağında Cristiano Ronaldo ve Neymar’ın yer aldığını da belirtmekte yarar var. Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu haberin girişinden izleyebilirsiniz.