reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes AMG Formula 1 Edition Türkiye'de satışta

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes AMG Formula 1 Edition Türkiye’de satışta

Uzun süre önce tanıtılan Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes AMG Formula 1 Edition Türkiye’de satışa sunuldu. İşte detaylar;

Çok uzun bir isme sahip olan Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes AMG Formula 1 Edition, firmanın son dönemde kurduğu dikkat çekici ortaklıklardan birisinin merkezinde yer alıyor.

İşte bu elektrikli scooter artık büyük bir satış kanalı aracılığıyla Türkiye’de de elde edilebiliyor ve fiyatı tam 8 bin TL seviyesinde yer alıyor. Mercedes AMG Formula 1 takımı ortaklığında hazırlanan model, burada sadece takımın renkleri / desenleriyle fark yaratıyor.

Maksimum 25 km/s hıza çıkabilen elektrikli scooter, 300W normal 600W maksimum güce sahip, gidonunda hız ve menzil konusunda bilgi veren bir LCD ekran barındırıyor ve kullanıma da bağlı olarak 45 km kadar menzil sunuyor.

Bünyesinde yerleşik aydınlatma sistemi yer alan ve çiftli fren sistemi taşıyan modern tasarımlı elektrikli scooter, görebileceğiniz üzere herkese hitap etmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes AMG Formula 1 Edition Türkiye’de ses getirmedi

Bunun arkasında elbette yüksek fiyat yer alıyor. Katlanabilir şekilde hazırlanan modelin toplam 14 kg’lık bir ağırlığa sahip olduğunu da ek bilgi olarak belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Formula sürücülerinden 2021’de elektrikli scooter yarış serisi geliyor