reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Apple TV 4K

Yeni Apple TV 4K için ilk gerçek incelemeler çıktı [İzle]

Apple, geçtiğimiz ay düzenlenen etkinliği kapsamında yeni Apple TV 4K modelini de tanıtmıştı. İşte bu model için ilk incelemeler geldi.

24 inç M1’li yeni nesil iMac ve M1’li iPad Pro sonrasında Apple’ın yakında duyurduğu en son donanım Apple TV 4K için de ilk gerçek kullanıcı yorumları geldi. Model için dakikalar önce çıkan incelemelerden bazıları şunlar:

 

Ürün incelemelerde genel olarak güzel yorumlar almış durumda. Özellikle yeni kumanda beğeniliyor ve ürünün eski nesile göre hatırı sayılır oranda hızlı çalıştığı aktarılıyor.

Model için Apple’ın kendi açıklaması ise tam olarak şöyle:

“Dolby Vision ile yüksek kare hızı HDR formatını destekleyen TV 4K, kullanıcıların favori içeriklerini en yüksek kalitede deneyimlemelerine imkan veriyor.

Yeni Apple TV 4K gücünü grafik teknolojisinde, video kodlarının çözülmesinde ve seslerin işlenmesinde olağanüstü bir performans artışı sağlayan A12 Bionic çipten alıyor.

Ve kullanıcı dostu kontrol seçenekleriyle Apple TV Remote, Apple TV’de filmleri ve TV programlarını izlemeyi çok daha kolay hale getiriyor.

Dünyanın en gelişmiş TV işletim sistemi tvOS ile sunulan TV 4K, Apple aygıt ve servisleriyle kusursuz bir uyum içinde çalışarak oturma odanızda tüm aile üyelerinin çok seveceği büyüleyici bir dönüşüm yaratıyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Apple TV 4K için Türkiye fiyatı ne kadar?

Kutusundan HDMI kablosu çıkmayan cihazın açıklanan Türkiye fiyatı 32 GB için 2.099 TL, 64 GB için 2.299 TL seviyesinde yer alıyor. Ürün henüz Türkiye’de stoklara girmedi.