reklamı kapat

POPÜLER

24 inç M1 Apple iMac

M1 işlemcili 24 inç iMac için ilk incelemeler çıktı [İzle]

Apple’ın yurt dışında koyduğu inceleme ambargosu dakikalar önce kalktı ve M1 işlemcili 24 inç iMac için ilk incelemeler çıktı.

Apple’ın geçtiğimiz ay düzenlediği etkinlik kapsamında tanıttığı M1 işlemcili 24 inç iMac için çok sayıda inceleme çıktı. Apple modelin farklı renklerini ciddi sayıda YouTuber’a gönderdi.

Hatta iJustine, modelin tüm renkleri için bir kutu açma videosu dahi yayımlamış durumda. Bu videoların sizler için bir araya getirdiğimizi bazı iyi örneklerini direkt olarak aşağıda izleyebilirsiniz.

Model incelemelerde genel olarak beğenilmiş gibi görünüyor. Görsellik konusunda genelde ön tasarımı konusunda bazı eleştiriler bulunuyor. Renkler ise fazlasıyla beğeniliyor.

Bu arada yeni iMac’in çok ince ve hafif olduğu da özellikle belirtiliyor. Birçok kişi bu modelin portatif bir hepsi bir arada olduğunu iddia ediyor.

24 inç iMac, M1 işlemci ile performans konusunda üzmüyor. Burada zaten bir sürpriz bulunmuyor. Diğer M1’li Mac’ler ile benzer bir performans bizi karşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

24 inç iMac için Türkiye fiyatları tam olarak şöyle

Model için temelde üç farklı versiyon sunuluyor. 8 Çekirdekli CPU ve 7 Çekirdekli GPU’lu M1 sürümü için fiyat 14.499 TL. 8 Çekirdekli CPU ve 8 Çekirdekli GPU’lu M1 sürümü için fiyat 16.699 TL.

Aynı özellikler depolama 256 GB’tan 512 GB’a çıktığı zaman fiyat 18.899 TL seviyesine ulaşıyor. Türkiye’de en pahalı 24 inç iMac tam 29 bin TL‘ye kadar çıkıyor. Bu son sürümde 16 GB RAM + 2 TB SSD + Magic Mouse + Magic Trackpad yer alıyor.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept telefon modeli