reklamı kapat

POPÜLER

netflix rtük

Netflix Türkiye özelinde haziran ayında yayımlanacak film ve diziler

Netflix, gelecek ayın özel içerik listesini şimdiden paylaştı. İşte Türkiye özelinde haziran ayından yayımlanacak film ve diziler.

Advertisement

Yapılan açıklamaya göre Netflix haziran ayında da boş kalmayacak. Firmadan önümüzdeki ay gelecek film ve diziler tarihleriyle beraber tam olarak şöyle:

Feel Good – 2. Sezon (4 Haziran)

Stand-up komedyeni Mae Martin, hem ayık kalmanın zorluklarıyla uğraşıyor hem de kız arkadaşı George ile tutku dolu, karmaşık ve yeni bir ilişkide yol alıyor.

Sweet Tooth – 1. Sezon (4 Haziran)

Kıyamet sonrası dünyada tehlikelerle dolu bir maceraya atılan yarı insan yarı geyik bir çocuk, huysuz koruyucusuyla birlikte yeni bir başlangıç yapmaya çalışır.

Atiye – 3. Sezon (17 Haziran)

İstanbul’da bir ressam, çıktığı kişisel yolculukta Anadolu’daki arkeolojik bir alana dair evrensel sırları ve bu alanın kendi geçmişiyle ilişkisini ortaya çıkarır.

Gezegenimizin Kritik Eşikleri (4 Haziran)

David Attenborough ve bilim insanı Johan Rockström, Dünya’nın biyolojik çeşitliliğinin nasıl çöktüğünü ve bu krizin çok geç olmadan nasıl atlatılabileceğini anlatıyor.

Headspace: İnteraktif Gevşeme Rehberi (15 Haziran)

Rahatlamaya, meditasyona veya derin bir uykuya mı ihtiyacınız var? Bu interaktif Headspace yapımıyla deneyiminizi ruh hâlinize veya düşüncelerinize göre kişiselleştirin.

Lupin – 2. Kısım (11 Haziran)

Arsen Lüpen’in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop, varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvar.

Elite – 4. Sezon (18 Haziran)

İşçi sınıfından gelen üç genç İspanya’daki seçkin bir özel okula kaydolunca, onlarla zengin öğrenciler arasında başlayan çatışma bir cinayete yol açar.

This Is Pop – 1. Sezon (22 Haziran)

Pop müzik kültürünün tarihinde anlatılmamış hikayeleri inceleyecek 8 bölümlük bu belgesel dizide, sanatçılarla yapılan röportajlarla birlikte kültürün dönüm noktası niteliğinde olan önemli anlar vurgulanacak.

The A List – 2. Sezon (25 Haziran)

Bu sürükleyici ve doğaüstü dizide, ücra bir adadaki yatılı kampa katılan bir grup genç kendilerini aşk, rekabet ve gizem dolu bir maceranın içinde buluyor.

Trajik Orman (9 Haziran)

Görücü usulü evlilikten kaçan bir kadın, Maya ormanının derinliklerine sığınır. Bu el değmemiş doğada insan ile doğaüstü varlıklar iç içe geçmektedir.

Bir Eksik (18 Haziran)

Bu samimi, eğlenceli ve duygu yüklü gerçek hikâyede dul bir adamı canlandıran Kevin Hart, dünyanın en zorlu işlerinden biri olan babalığı üstleniyor.

America: The Motion Picture (30 Haziran)

Amerikan Devrimi’ne alaycı bir bakış atan filmde motorlu testere sallayan George Washington, bira düşkünü kankası Sam Adams’la el ele verip Britanyalıları alt ediyor.

Haziran ayında birçok kişinin merakla beklediği birçok içerik sunuluyor. Burada yerli Atiye’nin yeni sezonu en çok dikkat çekenler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, kısa süre öne yeni bir özellik kullanıma sundu

Pandemi döneminde hiç olmadığı kadar yüksek kullanım oranlarına ulaşan Netflix, “Bir Şeyler Oynat” özelliğiyle direkt olarak kararsız kalanlara odaklanmıştı. Firmadan özellik hakkında gelen açıklama tam olarak şöyleydi:

“Netflix, acaba ne izlesem diye düşünmeye son veriyor! Dünya üzerinde 207 milyon üyesi bulunan dijital eğlence platformunun yeni özelliği “Bir Şeyler Oynat” Netflix ile yeni bir hikaye arayışına çıktığınızda bırakın hikaye sizi bulsun!

Ne izleyeceğim derken yolunuzu kaybettiyseniz veya kararsızsanız “Bir Şeyler Oynat”a basmanız yeterli… Netflix, daha önce izlediklerinize göre belirlediği ve seveceğinizi düşündüğü bir dizi veya filmi anında ekranınıza getirecek. 

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın