reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi TV

Xiaomi tarafından Avrupa pazarına getirilen en yeni ürünler

Xiaomi Mi 11 etkinliğinde Mi TV Q1 ve Mi Electric Scooter Pro 2 modelleri de Avrupa pazarına getirildi. İşte detaylar;

Xiaomi daha önce tanıttığı ürünlerin Avrupa pazarına getirmeyi sürdürüyor. Burada Avrupa’daki kullanıcıların alabileceği ilk ürün Android TV modeli Mi TV Q1 oldu. Tam 75 inç boyutundaki 4K QLED panelli Mi TV Q1 için Avrupa fiyatı 1.299 euro seviyesinde bulunuyor. Gelen bir diğer ürün ise Mi Electric Scooter Pro 2 oluyor. Hatta firma Avrupa’ya bu modelin “Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition” sürümünü getirdi ve fiyat 799 euro seviyesinde karşımıza çıkıyor. Bu model kısaca üstünden geçmek gerekirse 45 km menzil getiriyor ve 25 km/s hıza çıkabiliyor. Bu iki ürünün ileride Türkiye’de de satılma ihtimali bulunuyor.

Xiaomi tarafından Türkiye’de satılan en pahalı ürün hangisi?

Bunu sizlere kısa süre öne de aktarmıştık. Firmanın Türkiye’de resmi olarak satılan en pahalı ürün “Mi 4K Lazer Projektör” modeli. Bu lazer projektörün Türkiye fiyatı tam 20 bin TL seviyesinde yer alıyor. Ayrıca MiShopTr içerisinde satılan en pahalı ürün için bu fiyatı daha da artırmak mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu projektör ile en iyi görüntü kalitesini elde etmek için firmanın ilginç olarak “Xiaomi Mi Ortam Işığı Reddeden Projektör Ekranı” olarak isimlendirdiği bir yardımcı ürün de satılıyor. Bu 100 inç boyutundaki ekran formundaki perdenin de başlı başına tam 12.400 TL‘lik bir fiyatı bulunuyor. Her iki ürün de beraber satın alındığı zaman karşımıza tam 33 bin TL‘ye yaklaşan bir fiyat çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Firma telefonlarının sağlamlığını böyle test ediyor