reklamı kapat

POPÜLER

Asus Zenfone 6 Asus ZenFone 8 Mini

Amiral gemisi Asus ZenFone 8 Mini ortaya çıktı; işte ilk detaylar

Asus ZenFone 8 Mini modelinin yolda olduğu ortaya çıkmış durumda. Telefon Android dünyası için ufak bir seçenek olacak gibi görünüyor.

Asus ZenFone 8 Mini, ortaya çıkan resmi kayıtlara göre gücünü Snapdragon 888 işlemciden alacak bir amiral gemisi olarak yolda bulunuyor. Firmware kayıtlarına göre bu cihaz 5,92 inç boyutunda 2400×1800 piksellik bir OLED panel üzerine kuruluyor. Yani birçok Android amiral gemisinden ufak olacak telefon, burada Samsung imzalı 120 Hz yenileme hızına sahip bir panel üzerine kuruluyor. Şimdilik arkasındaki ana kameranın 64 megapiksellik Sony IMX686 olduğu aktarılan cihaz, yakında gelecek gibi görünüyor. Bu arada Asus’tan Snapdragon 888 işlemcili iki farklı başka cihaz da yolda bulunuyor. Bu cihazlar XDA’ya göre “Picasso” ve “Vodka” kod adlarına sahip. Asus ZenFone 8 Mini içinse “Sake” kod adı kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus ZenFone 8 Mini dikkat çekerken, firmadan kısa süre önce üç farklı amiral gemisi geldi

Bu Snapdragon 888’li modeler ROG Phone 5, ROG Phone 5 Pro ve ROG Phone 5 Ultimate arasında temel olarak RAM ve depolama konusunda fark bulunuyor. ROG Phone 5, 8 GB / 12 GB / 16 GB RAM + 128 GB / 256 GB depolama ile geliyor. ROG Phone 5 Pro ise 16 GB RAM + 512 GB depolama ile geliyor. Ailenin en üstündeki ROG Phone 5 Ultimate ise tam 18 GB RAM + 512 GB depolama ile alınabiliyor. Bir akıllı telefonda 18 GB RAM halen gerçekten inanılmaz görünüyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni modeli için yayımladığı resmi montaj videosu