reklamı kapat

POPÜLER

Asus ZenFone 8 Mini

Asus Zenfone 8 Mini için yeni teknik detaylar ortaya çıktı

Yakında resmi olarak lanse edilecek Asus Zenfone 8 Mini için bilgiler gelmeye devam ediyor. Model dikkat çekmeyi sürdürüyor.

5,9 inç OLED ekrana sahip olacak Asus Zenfone 8 Mini, gelen son bilgilere göre sürpriz olmayacağı üzere birden fazla RAM ve depolama seçeneğine sahip olacak.

Modelin 6 GB ve 8 GB RAM’li versiyonları 128GB depolama ile, 8 GB  / 12 GB  ve 16GB versiyonları ise 256 GB depolama ile tercih edilebilecek.

Akıllı telefonun 30W hızlı şarj destekli 4.000 mAh pil ile geleceği de ortaya çıkan son bilgiler arasında yer alıyor. 5,9 inç ekranlı bir telefona daha fazla pil koymak Asus için çok mümkün görünmüyor.

Günümüzde artık 4.000 mAh pil kapasitesi ufak sayılıyor. Biliyorsunuz bazı orta seviye Samsung modelleri 6.000 mAh pil ile donatılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

12 Mayıs tarihinde tanıtılacak Asus Zenfone 8 Mini Türkiye’de satılır mı?

Bunun cevabı şimdilik hayır. Asus modellerini artık Türkiye’de satmıyor. Firmanın Türkiye’deki ürün gamında yüzlerce farklı ürün var ancak bunlar arasında artık telefonlar bulunmuyor.

Zenfone 8 Mini için şimdilik başka pek bilgimiz yer almıyor. Ancak telefonun dönen kamera sistemine sahip olması pek beklenmiyor. Ancak bu da henüz kesin değil.

Bu arada amiral gemisi olarak Zenfone 8 ve 8 Pro modelleri de yolda bulunuyor. Üç telefonun da aynı zamanda tanıtılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın