reklamı kapat

POPÜLER

Fitbit Versa

Fitbit OS 3.0 güncellemesiyle gelen yenilikler

Giyilebilir cihaz pazarında sunduğu başarılı ürünlerle adından söz ettiren Fitbit, Versa ve Ionic modellere sahip olan kullanıcılar için yeni bir güncelleme yayınladı. Her iki model için indirmeye sunulan Fitbit OS 3.0 güncellemesi akıllı saatlere yenilikler getiriyor.

Güncellemeyle beraber üçüncü taraf uygulama desteği artıyor. OS 3.0 ayrıca kullanıcıların cep telefonları üzerinden değil, akıllı saatleri üzerinden su miktarını, uyudukları süreyi ve ağırlıklarını kaydetmeye imkan tanıyor. Yeni üçüncü parti uygulamalardan, daha dikkat çekici olanlardan bazıları 5K ve Achu Health Couch’dir. 5K Couch, antrenörlerin uzun mesafe yarışlarını tamamlamaya yönelik koşucuları başlatan popüler bir antrenman programıdır ve uygulama, saatteki günlük egzersiz hedeflerini görüntüleyebiliyor.

Achu Health, potansiyel hastalıkları öngörmek için sıcaklık artışları için kullanıcıların vücutlarını ölçmeye yardımcı oluyor. 2019 yılında platforma TRX, Gold’s Gym ve Mindbody gibi uygulamaların da ekleneceği belirtiliyor.

Versa ne gibi deneyim sunuyor?

Uygun fiyatıyla dikkat çeken saat, 1,34 inç renkli bir LCD ekranla geliyor. 145 mAh kapasitesindeki piliyle dört günü çıkartabildiği belirtilen saat dikkat çekici özelliklere sahip. 300’den fazla şarkı depolama ve çalma özelliğine de sahip olan saat, piyasadaki akıllı saatlerde olduğu gibi aktivite takibi yeteceğine de sahip. Koçluk, kalp atış hızı kontrolü, uygulamalar, bildirimler ve kadınlar için adet döngüsü takibi gibi özellikler saatte sunulan diğer özellikler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fitbit Versa’nın Türkiye fiyatı ne kadar?

Fitbit Versa’nın Türkiye fiyatı ise 1.349 TL.

İlgili video