reklamı kapat

POPÜLER

Fitbit_Versa_Lite

Fitbit’ten bütçe dostu akıllı saat arayanlara: Versa Lite

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Fitbit Versa, şirket açısından büyük bir başarıya ulaşmıştı. Bizim de detaylı olarak incelediğimiz model epeyce hoşumuza gitmişti.

Fitbit, Versa modelinin başarıya ulaşmasının ardından bu modelin kırpılmış versiyonu Fitbit Versa Lite’ı kullanıcıların beğenisine sundu. Mor ve mavi renk seçeneklerine sahip olan Fitbit Versa Lite, tasarım olarak Versa modeliyle benzerlik gösteriyor. Fitbit OS işletim sistemi yüklü gelen saatte uyku takibi ve pek tabii egzersiz takibi özellikleri yer alıyor. Lite modelinde Versa modelinde sunulan Wi-Fi, NFC, müzik çalma ve yüzme turları/kat tırmanma gibi özellikler yer almıyor. Müzik çalma modu olmadığı için, sağ taraftaki ses düğmeleri de akıllı saatte mevcut değil. Versa zaten giriş seviyesi bir akıllı saat olarak tasarlanmasına rağmen, Fitbit bu sürümün fiyatını daha da düşürmüş. Yurt dışı satış fiyatı 160 dolar olarak açıklanan Versa Lite, 50 metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Saat, akıllı telefonunuzla senkronize edildiği için yazılım güncellemelerini de indirebiliyor. GPS destekli egzersiz programı (telefon aracılığıyla) ve 24/7 kalp ritmi sensörü gibi özellikler de saatte yer alıyor. iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu olan Versa Lite, 300’den fazla üçüncü parti uygulamaya ve 500 adet saat arayüzüne destek veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fitbit Versa Lite, Türkiye’de satışa sunulacak mı?

Fitbit Versa Lite’ın önümüzdeki günlerde Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor. Akıllı saatin Türkiye’deki satış fiyatı ise henüz açığa çıkmış. değil.

İlginizi çekebilir

Fitbit Inspire ve Inspire HR