reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S11

Samsung Galaxy S11 ailesinden dikkat çeken yeni bilgiler

2020 başında karşımıza çıkacak Samsung Galaxy S11 ailesi hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Merak uyandıran aile üç farklı modelden oluşuyor.

Geçtiğimiz hafta araştırma ve geliştirme sürecine aktif olarak girdiği aktarılan Samsung Galaxy S11 ailesi, yukarıda da dediğimiz gibiSM-G981, SM-G986 ve SM-G988 kod numaralarına sahip üç farklı modelden oluşuyor. Her üç modelinde de 5G desteğini sunacağı aktarılan firma, yeni döneme 2020 itibariyle çok daha büyük bir adım atıyor. Hemen 2020 Ocak ayında lanse edilecek telefonlar, şimdiden merak uyandırıyor. Haklarında henüz yeni diyebileceğimiz başka bir bilginin olmadığı modellerin, oldukça kavisli kenarlara sahip olacağı ve bir ihtimalle ön kamerayı ekranın altına alabileceği tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 ailesi hakkında diğer detaylar daha önce ortaya çıkmıştı

Ice Universe’e göre ailenin kod adı “Picasso” olarak geçiyor. Kutularında Android 10 temelli One UI 2.1 ya da 2.2 ile çıkacak denilen modellerin, en az 90 Hz hızında bir AMOLED ekran ile yolda olduğu da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu arada aynı kaynak Galaxy S11 ailesinin kamera konusunda daha önce hiç görülmemiş bir özelliği getirdiğini aktarıyor. Bu merak uyandıran detayın ne olduğunu henüz açıklamayan kaynak, kameraya çok önem verenlerin Galaxy Note 10’u almamasını tavsiye ediyor.

İlginizi Çekebilir

Galaxy Note 10 tanıtım videosu