reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S11

Samsung Galaxy S11 çift ekranla gelebilir mi?

Samsung tarafından alınan bir patent daha görselleştirildi. Buradan dedikodular da başladı. Samsung Galaxy S11 çift ekranla gelebilir mi?

Samsung Galaxy S11 en son oldukça ilginç bir detayla gündeme gelmişti. Sağlam kaynak Evan Blass, firmanın yeni yılda Galaxy S ve Galaxy Note serileri arasındaki ayrımı bitirmeyi düşündüğünü aktardı. Bu bağlamda Samsung’un yeni bir isimlendirmeye geçeceği söylendi ve Samsung Galaxy S11 modelinin karşımıza Samsung Galaxy One şeklinde çıkabileceği iddia edildi. Bu bilgi halen ilginç görünürken, bu sefer Samsung’un aldığı bir patent daha görselleştirildi. LetsGoDigital tarafından hazırlanan sayfadaki model, çift ekranlı bir telefonu karşımıza getiriyor. Samsung’un Galaxy S11 ailesinde böyle bir çizgiyi kullanabileceğini iddia eden kaynaklar, genel olarak heyecanlandırıyor. Bu telefon tasarımında kavisiz kenarlar ve bir versiyonda ön kamera deliği karşımıza çıkıyor. Çift ekrana sahip hali hazırda birden fazla telefon bulunuyor ancak kesin olmayan bu bilgiler aile için oluşan merakı arttırıyor.

Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 ailesi hakkında diğer bilgiler şöyle

Yeni aile hatırlamak adına SM-G981, SM-G986 ve SM-G988 kod numaralarına sahip üç farklı modelden oluşuyor. Bildiğimiz kadarıyla ailenin kod adı da “Picasso” olarak geçiyor. Kutularından Android 10 temelli One UI 2.1 ile çıkacak modellerin, 90 Hz hızında bir AMOLED ekran ile yolda olduğu söyleniyor. Yine daha önce gelen bilgilere göre her üç modelde de 5G desteğini sunacak firma, modellere 128 GB’dan tam 1 TB’a kadar birçok farklı depolama seçeneği sunmaya hazırlanıyor. Modellerde iPhone 11 Pro’larda olduğu gibi bir Deep Fusion kamera teknolojisi de yer alabilir deniyor. Bu teknolojinin detaylarına burada yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Üç arka kameralı iPhone 11 Pro