reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S11

Samsung Galaxy S11 için hazırlandığı düşünülen çok ilginç holografik aksesuar

2020’nin hemen başında lanse edilecek Samsung Galaxy S11 ailesi için hazırlandığı düşünülen ilginç bir holografik aksesuar karşımıza çıktı.

Samsung Galaxy S11 ailesi, firmanın her alanda devrim yapacağı modellere ev sahipliği yapacak gibi görünüyor. Samsung’un üzerinde çalıştıklarına bakılırsa modeller için hazırlanan aksesuarlar bile dikkat çekecek. Çünkü LetsGoDigital tarafından bulunan ve görselleştirilen yeni patentlere göre firma holografik görüntüleme özelliğine sahip bir dock / stand ünitesi geliştiriyor. Telefonların aşağıdaki gibi yatay olarak yerleştirileceği ünite, bu sayede birçok bilgiyi holografik olarak karşınıza getirebiliyor. Dokunmatik olarak kontrol edileceği açıklanan bu holografik ekran, görüntü üretmek için telefonun ana ekranını kullanıyor ve kağıt üzerinde çok ilginç ve kullanışlı görünüyor.

Bu arada aksesuar için LetsGoDigital‘in hazırladığı telefon tasarımı da dikkatlerden kaçmıyor. Galaxy Note 10 göz önüne alındığı zaman Samsung Galaxy S11 ailesinin böyle inanılmaz kavisli bir ekranla gelebileceği düşünülüyor. Her kenarı kavisli bu ekran, gerçekten çok güzel görünüyor ve Mi Mix Alpha kadar etkileyici duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 ailesi hakkında başka ilginç detaylar da var

Üç farklı modelden oluşacak aile, biliyorsunuz sürekli olarak 90 Hz hızında bir AMOLED ekran taşıyacak haberleriyle gündeme geliyor. Buna ek olarak Plus modelin bir spektrometre ile gelebileceği de söyleniyor. Objelere / ortama kızıl ötesi ışık gönderen ve bu ışığın geri dönüşünü ölçerek analiz edebilen sistem, objeleri optik olarak tarıyor ve kağıt üzerinde birçok imkan sunabilir deniyor.

Bunlar arasında cildi analiz etme (Örneğin nemi ya da deri altı yağı ölçme vb.) yanında gıdaların içindekileri gösterme (Meyve şeker oranı vb.) gibi imkanların adı geçiyor. Bu sisteme ek olarak modeller 108 megapiksel ana kamera üstüne kuruluyor. Telefonlardan Plus modelin 5 kat optik zoom yapabileceği de sağlam kaynakların verdiğ detaylar arasında.

İlginizi Çekebilir

Üç arka kameralı gelişmiş model iPhone 11 Pro